Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 7202
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głosuj na jeleniogórskich lekkoatletów!

Wiadomości: Dolny Śląsk
Piątek, 9 listopada 2012, 12:49
Aktualizacja: 12:50
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów lekkiej atletyki do wzięcia udziału w Plebiscycie na: "Najpopularniejszego Lekkoatletę Dolnego Śląska w 2012 roku". W zestawieniu możemy znaleźć dwóch przedstawicieli klubu MKL 12 Jelenia Góra: Tomasza Kołodziejskiego (kat. junior) i Bartosza Gula (kat. junior młodszy). Pomóż naszym zawodnikom w wywalczeniu jak najlepszej lokaty.

W poszczególnych kategoriach wiekowych nominowani zostali zawodnicy, którzy w sezonie 2012 uzyskali wyróżniające wyniki sportowe. Głosowanie rozpoczęło się 6 listopada 2012 roku i potrwa do 19 listopada. Wyniki plebiscytu na bieżąco dostępne są na stronie plebiscytu na Facebook. Jeden użytkownik Facebook może oddać jeden głos w każdej kategorii wiekowej.

Głosowanie prowadzone jest w następujących grupach:
• kategoria młodzik
• kategoria junior młodszy
• kategoria junior
• kategoria młodzieżowiec
• kategoria senior

Zwycięzcy Plebiscytu zostaną ogłoszeni i uhonorowani podczas corocznej Kursokonferencji Trenerów i Nauczycieli Lekkiej Atletyki 24 listopada 2012 roku w Szklarskiej Porębie. Dla zawodnika, który uzyska największą liczbę głosów spośród wszystkich kategorii zostanie ufundowana nagroda rzeczowa.

Aby zagłosować należy wejść w link http://www.facebook.com/dzlapl?v=app_126231547426086 , polubić stronę poprzez Facebook’a i zagłosować na Tomasza Kołodziejskiego (kat. junior) oraz Bartosza Gula (kat. junior młodszy).

Wszelkie informacje dostępne są również na stronie www.dzla.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group