Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3273
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: “Gitarą i ...” – spotkania z poezją śpiewaną w Borowicach

Sobota, 28 czerwca 2014, 7:29
Aktualizacja: Niedziela, 29 czerwca 2014, 9:21
Autor: Manu
Region: “Gitarą i ...” – spotkania z poezją śpiewaną w Borowicach
Fot. Organizator
Spotkanie z poezją śpiewaną w Borowicach zatytułowane “Gitarą i ...” odbędzie się 18 i 19 lipca. Na borowickiej polanie będą rozbrzmiewały dźwięki poezji śpiewanej. A wśród wykonawców m.in. Renata Przemyk, która w tym roku obchodzi 25–lecie twórczości artystycznej, oraz Janusz Radek. Koncerty są bezpłatne.

W tegorocznej edycji będzie jak zawsze nastrojowo. 18 lipca (piątek) od godz. 19.00 wystąpią: grupa Szyszak, Dorota Osińska oraz Renata Przemyk.

Natomiast 19 lipca (w sobotę) start o godz. 18.30. Koncerty rozpocznie grupa Bądź Ciszą. Potem usłyszymy: Paulinę Bisztygę, Plateau - Projekt Grechuta oraz Janusza Radka.

Regularne połączenia kolejowe i autobusowe kursują do Jeleniej Góry z większości miast. Zmotoryzowanym organizatorzy zapewniają miejsca parkingowe w pobliżu. Na koncertową noc przygotowane jest pole namiotowe nieopodal koncertowej polany. Kontakt: biuro promocji Gminy Podgórzyn, mail: it@podgorzyn.pl.

Głównym organizatorem koncertu jest Gmina Podgórzyn. Współorganizator - Ośrodek Kultury i Sztuki Wrocław. Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group