Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4531
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gandziobus z Palikotem w Jeleniej Górze

Sobota, 10 maja 2014, 11:13
Aktualizacja: 11:31
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Gandziobus z Palikotem w Jeleniej Górze
Fot. organizatorzy
Jutro (11. maja) do Jeleniej Góry przyjadą działacze Stowarzyszenia Wolne Konopie z Andrzejem Dołeckim na czele. Ponadto wizytę zapowiedział Janusz Palikot, który promuje swoją najnowszą książkę „Zdjąć Polskę z krzyża". Organizatorzy zapraszają na spotkanie o godz. 18.00 na Plac Ratuszowy, gdzie stanie "Gandziobus".

Działacze stowarzyszenia na rzecz legalizacji marihuany rozpoczęli objazd po Polsce 5. maja w Gdańsku. W niedzielę (11.05.) po wizycie we Wrocławiu przyjadą do naszego miasta, które będzie ostatnim przystankiem przed wizytą w czeskiej Pradze, która jest wzorem wolnokonopnych aktywistów. Na trasie przejazdu Gandziobusa jest 40 miast, meta 23. maja w Warszawie, czyli w przeddzień Marszu Wyzwolenia Konopi.

Na spotkaniu z aktywistami będzie mowa o korzyściach, jakie mogłaby przynieść, ich zdaniem, legalizacja marihuany: wpływy z podatków (25 miliardów euro), bezpieczeństwo (kontrola jakości i dostępu dla niepełnoletnich), lekarstwo (medyczna marihuana), miejsca pracy (uprawa) oraz zielona energia (konopie przemysłowe do celów opałowych to niezależność energetyczna i ekologiczna alternatywa dla węgla).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (82)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
357
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group