O szczegółach wydarzenia poinformowano podczas konferencji prasowej z udziałem m.in. wicemarszałka województwa dolnośląskiego Wojciecha Bochnaka, prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka, burmistrza Lubania Grzegorza Wieczorka oraz prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Łukasza Czajkowskiego. Spotkanie odbędzie się 29 marca o godzinie 11. Trzy dni wcześniej obie drużyny zmierzą się również na stadionie w Lubaniu. Co ważne, wstęp na mecze będzie wolny.
Bardzo cieszymy się, że Jelenia Góra i Lubań będą gościć reprezentację Polski chłopców do lat 16 – mówi prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Łukasz Czajkowski. „Bardzo dziękuję Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za powierzenie organizacji tego wydarzenia Dolnośląskiemu Związkowi Piłki Nożnej. Cieszę się, że mamy w tym wsparcie samorządów, ponieważ zależy nam, aby dolnośląskie boiska mogły promować się poprzez sport.
Mam nadzieję, że najbliższe wydarzenia w Jeleniej Górze i Lubaniu pokażą, że jesteśmy w stanie organizować u nas wydarzenia międzynarodowe – dodaje prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. To pozwoli, aby kolejne podobne wydarzenia sportowe mogły odbywać się u nas. Kibiców mamy wielu, więc chętnych do oglądania widowisk piłkarskich na pewno nie zabraknie.













