Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5372
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Festyn Rodzinny w Trzcińsku już wkrótce

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 7:58
Autor: WAC
Region: Festyn Rodzinny w Trzcińsku już wkrótce
Fot. Organizator
Sołtys z radą sołecką oraz gmina Janowice Wielkie zapraszają na Festyn Rodzinny w Trzcińsku, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 sierpnia.

W tym roku mija 150 lat od otwarcia tunelu na trasie, którą pociągi jadą z Jeleniej Góry do Wrocławia i z tej racji kolej będzie tematem przewodnim festynu w Trzcińsku. Zabawa dla małych i dużych pod hasłem: „Stacja Trzcińsko” rozpocznie się o godzinie 15.00.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów są: występny artystyczne, pokaz judo, zawody zręcznościowe oraz turniej piłki nożnej, konkursy dla najmłodszych, przejażdżki konne, malowanie buziek, dmuchańce, konkurs fantowy, ekspozycja pamiątek kolejowych oraz stoiska gastronomiczne. Zwieńczeniem imprezy będzie zabawa taneczna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Grottgera wybudowałbyś/łabyś rondo?

Oddanych
głosów
1144
Tak
32%
Nie
54%
Może coś innego zamiast ronda, np. spowalniacze na drodze albo światła.
14%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Google ma poważny problem
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Łowili nad Balatonem
 
Karkonosze
Co wybrać: Karpacz czy Turcję?
 
112
Scysja w Cieplicach
 
Kilometry
Na suwak nie tylko na Wolności
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group