Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7200
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ferie po miejsku w Młodzieżowym Domu Kultury

Środa, 13 lutego 2008, 14:46
Aktualizacja: 14:47
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Ferie po miejsku w Młodzieżowym Domu Kultury
Fot. TEJO
Aż pięćdziesięciu uczestników liczy tegoroczne zimowisko w jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury. Dziewczęta i chłopcy nie narzekają na brak ciekawych zajęć.

– Nasze zajęcia tym różnią się od tych w innych placówkach, że dzieci można zapisać nawet na jeden dzień. Niekoniecznie na cały turnus – mówią organizatorzy z MDK. – W tym roku zainteresowanie jest rekordowe – dodaje Danuta Sitek, dyrektorka placówki.

Choć zima na razie skąpi swoich uroków, młodzież w MDK nie nudzi się. We wtorek była wycieczka do Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach.

W środę – jedni odpoczywali aktywnie, uczestnicząc w grach i zabawach ruchowych prowadzonych przez Grzegorza Gigiela, instruktora i nauczyciela z MDK. Pozostałym zapewniono rozrywki umysłowe: gry, zabawy logiczne oraz upamiętnianie zimowiska na obrazkach.

Do dyspozycji jest także pracownia komputerowa i wiele innych atrakcji i konkursów, o które zadbał Młodzieżowym Dom Kultury. Będą jeszcze wycieczki po okolicy i plenerowe pieczenie kiełbasek. A najmłodsi mieszkańcy miasta są bardzo zadowoleni, że spędzają czas w MDK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group