Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9843
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ewakuacja z Mc Donald's i okolicy. Bomby nie było (AKTUALIZACJA)

Wtorek, 17 września 2013, 18:50
Aktualizacja: Środa, 18 września 2013, 7:36
Autor: Mea/Red
Jelenia Góra: Ewakuacja z Mc Donald's i okolicy. Bomby nie było (AKTUALIZACJA)
Fot. Mea
– Ktoś zadzwonił na policję w Warszawie, że podłożył ładunek wybuchowy w jednej z restauracji tej sieci, ale nie podał, w której – poinformowała Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W związku z tym ewakuowano w Jeleniej Górze klientów i pracowników Mc Donald's oraz pobliskiej stacji paliw.

Wszystkie drogi są przejezdne, z ruchu pieszego nie zostały wyłączone chodniki między restauracją i drogą. Osoby chcące skorzystać z usług Mc Donald’s pytały, co się stało. Byli zaskoczeni informacją o bombie.

- Do policji w Warszawie dotarła informacja o możliwości podłożenia ładunku wybuchowego w którejś z restauracji Mc Donald’s po godz. 15.00. Do komendy w Jeleniej Górze - po godz. 17.30. W związku z tym 65 osób zostało ewakuowanych. Byli to klienci i pracownicy restauracji Mc Donald’s, pobliskiej stacji paliw i Kebaba. Grupa pirotechniczna jeleniogórskich policjantów przeszukała restaurację i nie znalazła bomby. Działania zostały zakończone o godz. 19.30 – poinformowała Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group