Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7259
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Euro 2012: Czesi wizytowali bazę hotelową w Wojanowie

Piątek, 9 grudnia 2011, 7:50
Aktualizacja: Środa, 1 lutego 2012, 11:45
Autor: Accipiter
REGION JELENIOGÓRSKI: Euro 2012: Czesi wizytowali bazę hotelową w Wojanowie
. – W drugiej połowie przyszłego tygodnia ogłosimy, gdzie zamieszkamy podczas mistrzostw Europy – powiedział Vladimír Šmicer.
Fot. Archiwum
Przedstawiciele piłkarskiej federacji Czech byli w środę w pałacu w Wojanowie i Jeleniej Górze, która – obok Wrocławia i Trzebnicy – jest miastem województwa dolnośląskiego wpisanym do katalogu Euro 2012. Do wyboru bazy noclegowej zachęciła ich niedaleka odległość do czeskiej granicy.

Trener czeskiej reprezentacji piłkarskiej Michal Bílek, menedżer kadry Vladimír Šmicer oraz szef wydziału zagranicznego federacji Jaroslav Dudl odwiedzili pałac w Wojanowie, który mogłyby stanowić bazę grupowych rywali biało-czerwonych w czerwcu 2012 roku. Obejrzeli także boisko na rozkopanym jeleniogórskim Stadionie Miejskim przy ul. Złotniczej (patrz - zdjęcia w galerii).

- Nie jesteśmy jeszcze zdecydowani. Musimy wszystko spokojnie przeanalizować. Z pewnością Jelenia Góra byłaby najlepszą lokalizacją ze względu na bliskość czeskiej granicy – poinformował Vladimír Šmicer, niegdyś jeden z najlepszych piłkarzy reprezentacji Czech, a obecnie menedżer. - Z Harrachova to zaledwie tylko 30 km. Lecz - w odróżnieniu od dwóch pozostałych ośrodków - musielibyśmy jechać do Wrocławia dzień przed meczem i nocować w tzw. hotelu transferowym.

Ostateczna decyzja o wyborze miejsca pobytu na Euro 2012 została wyznaczona przez UEFA do 16 grudnia. - W drugiej połowie przyszłego tygodnia ogłosimy, gdzie zamieszkamy podczas mistrzostw Europy - powiedział Vladimír Šmicer.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group