Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7088
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Elżbieta Zakrzewska „jedynką” na wyborczej liście Unii Pracy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 12 lipca 2011, 8:05
Aktualizacja: 8:06
Autor: Agrafka
Fot. Organizatorzy
W kowarskim Ośrodku Wypoczynkowy „Przedwiośnie" odbyło się w miniony weekend otwarte posiedzenie Dolnośląskiego Zarządu Unii Pracy. Uczestniczyli w nim też przewodniczący i pełnomocnicy rad powiatowych UP oraz inni znani działacze z Dolnego Śląska. Przybył też przewodniczący ZK UP – Waldemar Witkowski.

W kilku „rolach” jednocześnie wystąpiła Elżbieta Zakrzewska: jako gospodyni ośrodka „Przedwiośnie” a także – posłanki na Sejm RP, wiceprzewodniczącej zarządu krajowego partii i członkini władz dolnośląskich.

Jaka jest aktualnie sytuacja Unii Pracy? – Na tle partii politycznych funkcjonujących w Polsce nie wypada ani lepiej, ani gorzej. Choć instytuty badania opinii publicznej nie ujmą ją w swoich rankingach, ma regiony gdzie przejawia bardzo aktywną działalności i są takie gdzie słabsza. Do aktywniejszych trzeba zaliczyć struktury na Dolnym Śląsku, a w tym głównie w Kamiennej Górze, Jeleniej Górze, Legnicy i Głogowie. Jest więc z czym iść do wyborów parlamentarnych – mówiła posłanka Zakrzewska.

Rozmawiano także o jeszcze nieprzesądzonej koalicji wyborczej UP z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Zdaniem zebranych takie rozwiązanie jest lepsze niż umieszczanie nazwisk kandydatów Unii Pracy na listach SLD. Zwrócono także uwagę, że wojewódzkie dolnośląskie struktury SLD w ogóle nie dostrzegły Unii Pracy typując kandydatów na kandydatów w naszym okręgu wyborczym, czemu Zarząd Wojewódzki UP dal negatywny wyraz. W każdym razie Unię w jesiennych wyborach reprezentować będą szef partii Waldemar Witkowski („jedynka” w Poznaniu) oraz Elżbieta Zakrzewska („jedynka” w okręgu jeleniogórsko-legnickim).

Podczas spotkania ustalono także, że UP wysunie swojego kandydata w Wałbrzychu, gdzie odbędą się powtórne wybory na stanowisko prezydenta miasta. A to w związku z aferą tyczącą kupowania głosów. Unię Pracy będzie reprezentował Stanisław Kłos.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz

~przyjaciel 12-07-2011 8:39
Ela jest fajna, zabawna i dlatego ją lubię. Ela walcz do końca, bo nie znam drugiej takiej jak Ty - kobiety z ......ogromnym potencjałem.
~Romek 12-07-2011 11:57
Właściwy człowiek na właściwej pozycji....jest opinia nie tylko moja...
~59 12-07-2011 12:01
A ja te głosowanie sobie odpuszczam. Wyraźnie piszę - głosowanie - bo z wyborami ta farsa ma niewiele wspólnego!
~ha ha ha 12-07-2011 12:40
Ela nic nie zrobiła i nie zrobi to typ karierowiczki ha ha ha
~olo 12-07-2011 13:08
właściwa osoba na właściwym miejscu UP się nie liczy Ela też
~rararak 12-07-2011 13:10
Lewica to pochodne od lewizmu,skręcić coś na lewo, kombinować, kłamać i robić społeczeństwo w tzw konia! Lewak jeden język rozumie: gruby i prostacki ale przez lata nauczył swych przedstawicieli używać języka bardziej cywilizowanego!Ale nauczyć się, czy być inteligentnym to dwie różne rzeczy. Wśród lewackiej "jenteligencji" nauczonych jest dużo, inteligentnych mniej!
~rararak 12-07-2011 13:17
Komuniści mają dość charakterystyczne zachowania, jednak można ich łatwo przeoczyć, myląc z uciekinierami z Jarosławia lub nową odmianą hipisów. Weźmy na przykład taka sytuację w autobusie. Zwykły człowiek wchodzi, kasują bilet, siada na najbliższym wolnym miejscu i tkwi tam patrząc bezwładnie przez szybę, aż do celu swej podróży. Komunista robi to zupełnie inaczej! Wchodzi swobodnym krokiem, jakby do swojego pojazdu. Wszystko jest wspólne, a jak wspólne, to i jego, nie? Po wkroczeniu siada wygodnie na najbardziej proletariackim miejscu. Nie ma mowy o ustąpieniu! Niby dlaczego? Przecież wszyscy ludzie są równi! Oczywiście nie skasował biletu, bo uważa to za wyzysk i ucisk klasy robotniczej. Gdy wejdzie kanar zrobi mu awanturę z pięknymi wiązankami, gdzie co drugim wyrazem będzie słowo
~no to co 12-07-2011 14:24
a jak miało być inaczej!!!"pierwsza" bo zrobiła to w swoim już ośrodku i kto jej podskoczy??? myśle,że schabowe w migdałach doprowadziły ich do niebieskich migdałów etc.
~czesława 12-07-2011 15:06
A pan Mirosław Górecki -pożal się Boże burmistrz Kowar- to też w tej kanapowej partyjce? A skoro tak,to po co mizdrzył się do PO i prosił ją o poparcie, skoro wspiera UP i biega za posłanką Zakrzewską jak wierny kundel ? Czy nie głupio będzie teraz Platformie , że poparła kogoś ,kto służy UP?
~Bolek 12-07-2011 15:55
Panie ha,ha,ha a co pan robi? czym się zajmuje ? Łatwo jest krytykować i stać obok !!! Co do tej pory zrobili posłowie z P.O PIS czy też z PSL dla regionu ,i z bezrobociem , tworzeniem miejsc pracy, ochrony najsłabszych, biednych,ochrony zdrowia itp. ....Pani Ela ma się czym pochwalić i nią mądrzy ludzie powinni głosować....Ten nasz polski " kapitalizm" i nowi "wyzyskiwacze" zabiją wszystko co ludzkie...Jestem katolikiem a będę głosował na lewicę bo tylko ona może uchronić nas od głodu i bezrobocia !!!,..
~ra 12-07-2011 16:36
Bolek ale cię POgieło jaki kapitalizm i gdzie? Masz PRL BIS. Zobacz kto przy korycie sami towarzysze. Kwaśniewski oleksy michnik cimoszewicz nawet kaszalot z sb.A kto likwidował zakłady i na czyje POlecenie!!!
~sylwia tvn 12-07-2011 16:51
pani Elżbieto ja tylko glosuję na Panią bo tak jak mój głos poprzedni Bolek współczłonek naszego kościoła nie zwracam uwagi na opcje partyjne ale na człowieka który od wielu klęsk może uchronić nas nie bacząc na profity płynące bycia reprezentantem społeczności lokalnej A swej działności samorządowej jak i menadzerskiej zrobiła Pani bardzo dużo Pozdrawiam
~ 12-07-2011 18:23
DOLNOŚLĄZAK. Jakie priorytety stawia sobie Pani Elżbieta? Jako wiceszefowa ZK czy rozwarza możliwość zjednoczenia lewicy? Lewica podzielona to rachityczny twór na słomianych nogach. Niestety UP tą rachityczność potwierdza. Bugaj był dla mnie autorytetem. Był !
~............ 12-07-2011 18:30
I tu się spotkaliśmy, Dolnoślązaku, bo Bugaj dla mnie też był autorytetem. I chyba jest nadal. Dlaczego dla Ciebie przestał nim być?
~............ 12-07-2011 18:35
do Sylvia tvn - a co takiego uczyniła w swej działalności samorządowej i menadżerskiej pani Zakrzewska? Nie pytam, by umniejszać zasługi lecz po prostu naprawdę nie wiem. :-) Jeśli wiesz, to ujawnij rąbka tajemnicy innym, bardzo proszę. Pozdrawiam! ............
~ 12-07-2011 18:40
ad. ~........... Łebski facet. Nietuzinkowy ekonomista. Doskonale potrafi wyartukułować cele i kierunki ich osiągnęcia. Cieszył się dużym uznaniem innych nurtów myśli lewicowej. Nic jednak nie uczynił dla zjednoczenia lewicy. Ćałkowie wyalienował się. Moim zdaniem wybitny jedyny autorytet, który byłby w stanie zjednoczyć lewicę. Szkoda! DOLNOŚLĄZAK.
~jed 12-07-2011 23:16
HE he nie umieszczają partyjki w sondażach,jej po prostu nie ma.Zakrzewska za pieniądze może być tak w PO jak i SLD.Nie zapomniała jednak pomyśleć o sobie ciepły fotel dyrektora i zabawa w posłowanie.Czy ona bywa w pracy Jej pracownicy mówią że rzadko, rzadko a kasiora leci.Tak to i ja potrafię się pochylać nad biedą gdy nie wiem co ona znaczy.Jeden wielki fausz.
~olo 13-07-2011 9:45
Jakie osiągnięcia może ktoś wymieni ! Na poselski stołek tez dostała się przypadkiem - Wystarczy być
~ 13-07-2011 14:37
ad.~........... z godz. 18:35. ~olo z 9:45. W działalności samorządowej była pierwszym pokomunistycznym naczelniko-wójtem gminy Mysłakowice. Potem zarządzała w JG kasą w ramach tzw. kasy chorych. Pozwoliło to jej poznać kruczki formalno- prawne i dzięki temu z pomyślnym rezultatem kierowala szpitalem w bogatej Bogatyni. Odkryła park technologiczny w Karpnikach. Jako lewicowa/?/ ubolewała, że lewicowy starosta nie wpuśił ogromnych tirów pod Szwajcarkę. Aktywnie wspierała w wyborach samorządowych I Górnika Kotliny Jeleniogórskiej. Dzięki grubemu Olkowi oraz szefowi Miniatur dostała kryształ górski, pokonując światową Majkę cyklistkę. Niewykluczone, że juz dziś nałożyła spadochron, aby za 4 lata wylądować w fotelu wójta Mysłakowic z wynagrodzeniem 10000 zł. DOLNOŚLĄZAK.
~smutny 13-07-2011 15:39
Kocham Unię Pracy i jej byłego szefa wielbiciela uprzedniego Prezydenta Kraju p profesora "Boże się zmiłuj". Ale Ela tracisz przyjaciela, tam skazana jesteś na nicoś, Dbaj o swoją wątrobę walczp nasze zdowie w Szpitalu MSW. Twoje zdrowie to nasze zdrowie.
~BB 25-07-2011 21:30
Jak powszechnie wiadomo wątroba, gdy "czasami" jest "przesilona" łapie połaczenia z komórkami głowy, która z kolei w tym stanie nie chce powstrzymać niesfornego języka. Wniosek: zdrowa watrobą = opanowana mowa. Tylko jak to zrobić, by dać wytchnienie wątrobie, skoro bywaj się tu i tam? A tak apropos: Pani EL przerżnie wybory do sejmu, i wtedy Pan MIR przerżnie wybory kowarskie, bo Pani EL zajmie jego miejsce - bez litości. Chyba, że podstępna i buntownicza wątroba wyeliminuje ją wcześniej z życia polityczno-towarzyskiego.
~ 27-07-2011 14:22
Jesli Pan MIR przerżnie wybory kowarskie a Pani EL zajmie jego miejsce to wówczas Pani EL ma szanse stworzyć park technologiczny w popadajacej w ruinę "dywanówce". Starosta nie przyczepi sie do dróg dojazdowych. Bedzie też szansa na uruchomienie zelaznej kolei. Pani EL spełni swoje gospodarczo-przemysłowe urojenia, nie czyniąc szkód w atrakcyjnym turystycznie regionie. DOLNOŚLĄZAK.
~canon49 7-05-2016 16:27
Nie wyszło jej z Mysłakowicami. Pracownicy Urzędu odetchnęli.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group