Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8351
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trzcińsko: Efektowne zakończenie Mud Party

Poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:17
Aktualizacja: Środa, 17 lipca 2019, 21:46
Autor: Przemek Kaczałko
Trzcińsko: Efektowne zakończenie Mud Party
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami VII edycja Mud Party, czyli rajdu po bezdrożach, organizowanego przez ekipę Jeep–Survival. Około 50 załóg rywalizowało w Trzcińsku i okolicach, aby zdobyć jak najwięcej pieczątek. Co ciekawe, jeden z uczestników w klasie quad zdołał zebrać wszystkie, co było znakomitym wynikiem. Na zakończenie zabawy odbyły się konkursy w specjalnie przygotowanym torze błotnym.

Po piątkowym prologu, następnego dnia uczestnicy rozpoczęli całodzienne zmagania w Trzcińsku i okolicach. Za zadanie mieli zebranie jak największej liczby pieczątek, a te - znając organizatora - usytuowane były w przeróżnych miejscach - były trawersy, błotne kąpiele i wciąganie pojazdów na wysokości. Po wielu godzinach wyczerpujących zmagań przyszedł czas na odcinek czasowy, gdzie również nie brakowało wymagających przeszkód. Ostatni odcinek miał duże znaczenie, bowiem strata czasowa skutkowała ujemnymi punktami, więc każdemu zależało, aby wykrzesać z siebie i sprzętu ostatki możliwości.

Na zakończenie imprezy przyszedł czas na tradycyjną zabawę w torze błotnym. Do wygrania były wyciągarki, więc chętnych nie brakowało. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli wyścig pieszy przez tor błotny, więc emocji nie brakowało.

Mud Party, jak i inne organizowane przez Jeep-Survival to imprezy odbywające się na terenach prywatnych (bądź miejskich jak majowe "200 pieczątek w 24 godziny" w Jeleniej Górze), za zgodą właściciela. Oczywiście, aby dotrzeć do niektórych odcinków uczestnicy poruszają się czasem drogami publicznymi, ale wówczas obowiązują ich zasady ruchu drogowego jak wszystkich innych kierowców. Niezmiernie istotny jest również fakt, że w trakcie imprezy badana jest trzeźwość uczestników.

Twoja reakcja na artykuł?

17
49%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
16
46%
Złości
2
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
28
Tak
36%
Nie
64%
Nie wiem
0%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group