Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 9405
Zalogowanych: 36
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Dzień otwarty w SP ZOZ Mysłakowice

Piątek, 9 lutego 2018, 8:19
Autor: WAC
Mysłakowice: Dzień otwarty w SP ZOZ Mysłakowice
Fot. Użyczone
O nowoczesny aparat do badań ultrasonograficznych wzbogaciło się wyposażenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach. Z tej racji mysłakowicka placówka służby zdrowia zaprasza 14 lutego na dzień otwarty.

Nowoczesny aparat USG kosztował ponad 155 tysięcy złotych. Urządzenie zostało kupione dzięki środkom z projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

O jego zaletach pacjenci będą mogli się przekonać już 14 lutego podczas dnia otwartego w godzinach od 8.30 do 14.00 (na badania obowiązują zapisy). Dodatkowo od 12.00 do 14.00 na swoje stoiska informacyjne zaproszą amazonki i diabetycy, od 12.00 do 15.00 odbędą się nieodpłatne badanie słuchu, zaś o 13.30 wykład na temat stosowania glukometru do pomiaru poziomu cukru.

W tym dniu od godz. 12.00 będzie też można wykonać nieodpłatnie pomiar ciśnienia, cukru, porozmawiać na temat leczenia cukrzycy, diet oraz na kiermaszu kupić pyszne ciasto.

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
225
Bardzo dobry pomysł
62%
Jestem przeciwny/a
32%
Nie mam zdania
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak na inflację wpłynie atak na Iran? Jak zmieni ceny ropy i gazu?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Karkonoski Park Narodowy
Zamkną szlaki by chronić rzadkie ptaki
 
Samorządy i polityka
Spotkanie z M. Morawieckim w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Komu jest potrzebny tor saneczkowy w Karpaczu?
 
Aktualności
Zacięta walka, pierwsze mistrzostwa przeszły do historii
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group