Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 8160
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzieci chwalą warsztaty w Muzeum Karkonoskim

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 13 sierpnia 2015, 7:55
Aktualizacja: 19:37
Autor: Jaromir Kurzeja
Fot. Organizator
Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży. Celem jest zapoznanie z różnymi technikami szklarskimi, a także plastycznymi. W ramach warsztatów przewidziane jest także zwiedzanie muzeum z przewodnikiem.

W Muzeum Karkonoskim dział oświaty organizuje dla dzieci zajęcia plastyczne. Wczoraj (12.08) było malowanie na szkle dla najmłodszych.

- Moim marzeniem jest zosatać malarką - przyznaje Dagmara (6 lat). - We wrześniu idę do szkoły i nie mogę się doczekać zajęć z plastyki. Bardzo bym chciała przyjść tu z całą klasą. Wszystkie dzieci powinny odwiedzić Muzeum Karkonoskie. Tu jest świetnie – dodaje dziewczynka.
- Ja też bardzo lubię malować - maluję dosłownie wszystko! Malowanie na szkle to dla mnie coś nowego i bardzo mi się to podoba – mówi Maja (7 lat).

- w Muzeum odbywają sie zajęcia z plastyki dla osób indywidualnych, dla klas, a w czasie wakacji dla kolonii. Dzięki takim warsztatom dzieci stają się bardziej kreatywne, odkrywają swoje talenty – twierdzi Natalia Kryszpin, asystent Działu Oświaty w Muzeum Karkonoskim.

Takie zajęcia placówka prowadzi od sześciu lat i każdy może w nich uczestniczyć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 13-08-2015 9:09
Upały że hej a oni dzieci na wakacjach do kartki jak w szkole i siedzenie jak w ławce zadajcie pytanie tym dzieciom czy chciałyby pobrodzic w basenie czy wolą zajecia z kartkami muzeum zawilowej tylko do tego się nadaje kartka pisanka ozdoby choinkowe i na ten gmach poszło tyle kasy a na rakownice przez 25 lat zero kasy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group