Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6789
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dwa Sztaby

Środa, 4 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 9:31
Autor: konrad
Jelenia Góra: Dwa Sztaby
Fot. Grzegorz Bielewicz
uż w najbliższy weekend odbędzie się największa akcja charytatywna Europy. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizują w Jeleniej Górze dwa sztaby. Jeden, od lat mieści się w jeleniogórskim hufcu ZHP przy ulicy 1 Maja.

Drugi zorganizowało stowarzyszenie Wspólne Miasto. Sztab mieści się przy ulicy Konopnickiej. Chociaż po raz drugi organizują finał, to wciągnęli w działania z orkiestrą mnóstwo ludzi. Już szóstego stycznia w miasto ruszą pierwsi wolontariusze. Natomiast w siedzibie Wspólnego Miasta odbędzie się licytacja gadżetów przekazanych na rzecz orkiestry.

Hufiec ZHP z kolei wyśle w miasto około 300 wolontariuszy. Jak powiedział komendant Marian Łata, na placu Ratuszowym już od 15 trwać będzie impreza plenerowa. Dwa razy odbędzie się licytacja gadżetów i pamiątek, przekazanych przez znane osoby. O godzinie 18.30 zagra Formacja Nieżywych Schabuff. Ich występ na pewno zgromadzi liczną publiczność bez względu na pogodę. A na zakończenie kwesty "Światełko do Nieba" czyli pokaz ogni sztucznych.

Każdy kto zechce wesprzeć akcję Jurka Owsiaka na pewno będzie miał okazję, bo kilkuset wolontariuszy będzie w każdym zakątku miasta i powiatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group