Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 7270
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dwa pojazdy w rowie przed Piechowicami. Na Wolności pod prąd

Wiadomości: Piechowice
Piątek, 25 listopada 2011, 10:24
Aktualizacja: Sobota, 26 listopada 2011, 8:03
Autor: A.G.rafka
Fot. A.G.rafka
O godz. 7.45 na drodze między Sobieszowem a Piechowicami mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen nie zachował należytej ostrożności na trasie i wpadł do rowu. Kilka minut później kobieta kierująca samochodem renault na tym samym odcinku trasy również znalazła się w przydrożnym rowie.

- Kierujący pojazdami nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze, wpadli w poslizg w wyniku czego znaleźli się w rowie. Mężczyzna prowadzący pojazd marki Volkswagen został przewieziony do szpitala w celu ustalenia obrażeń. Kobieta z pojazdu marki Renault nie doznała poważniejszych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi – poinformowała starszy sierżant Bernadeta Gutowska, z KMP w Jeleniej Górze.
Rano i wieczorem drogi są bardzo śliskie, warto więc zdjąć nogę z gazu i wymienić opony na zimowe.

O 9.15 na ul. Wolności, niedaleko Biedronki, 80-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Opel Kadett chcąc włączyć sie do ruchu wjechał na pas pod prąd, w wyniku czego doszło do zderzenia z pojazdem marki Fiat Doblo. Uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń, więc zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy, przeciw któremu zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie. Kierowcy byli trzeźwi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group