Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 4698
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Domowe piekło w Karpaczu

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Czwartek, 19 czerwca 2008, 14:08
Aktualizacja: 14:09
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Pijani w sztok rodzice awanturnicy „opiekowali się” niemowlęciem. Czy jego życie lub zdrowie zostało narażone na szwank? Sprawdzi to policja po tym, jak zabrała malca zamroczonym alkoholem mieszkańcom. W trakcie kłótni matka dziecka ugodziła nożem swojego konkubenta.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. – Policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w Karpaczu. Według zgłoszenia kobieta ugodziła nożem mężczyznę – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci na miejscu zastali dwie kobiety w wieku 26 i 56 lat. Była to matka i córka. Jak ustalili funkcjonariusze, tego dnia w mieszkaniu tym była impreza, w której uczestniczyły kobiety oraz 31-letni konkubent córki.
W pewnym momencie wywiązała się kłótnia, podczas której matka ugodziła mężczyznę nożem w klatkę piersiową. Jak się później okazało, niegroźnie i poszkodowany na własną prośbę opuścił szpital.

Cała trójka była pijana. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmach kobiet wykazało ponad 2 promile, a mężczyzna miał blisko 3 promile.

Policjanci w trakcie wykonywanych czynności w mieszkaniu nagle usłyszeli płacz niemowlęcia. Jak się później okazało, w drugim pokoju w łóżeczku było 10-cio miesięczne dziecko.

– Opiekunowie chłopca byli kompletnie pijani, dlatego został on umieszczony w domu dziecka. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu – mówi nadkom. Bagrowska.

Obecnie policja wyjaśnia okoliczności tej sprawy. Jeśli potwierdzi się, że rodzice swoim zachowaniem stworzyli bezpośrednie niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia swojego dziecka może im grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policja o zdarzeniu powiadomiła Sąd Rodzinny. Informacje przekazano również innym instytucjom pomocowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ja tylko pytam 19-06-2008 14:39
pytanie do was: czy slyszac poznym wieczorem ostra awanture u sasiadow za sciana, zadzwonilibyscie na policje? prosze o szczere odpowiedzi...
piipi 19-06-2008 14:56
..~Karpacz jest miastem i strasznie do ...Kowar podobne.
~Platix 19-06-2008 16:41
ja słyszę awanturę sąsiadów co tydzień... na szczęście oni nie mają dzieci (właściwie mają ale dorosłe...),
~muminek 19-06-2008 21:48
piipi proszę cie nie porównuj kowar do karpacza, człowieku zamieszkaj w Kowarach na tydzień zwłaszcza przy ładnej pogodzie i zobaczysz co sie dzieje na ulicach itp. i tydzien w Karpaczu, a co w Jeleniej Górze może jest inaczej???? na osiedlu Zabobrze sąsiad nie zna sąsiada i jak napisał "ja tylko pytam" nikt nie reaguje na "krzyki za ścianą"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group