Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5688
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Domowe piekło w Karpaczu

Czwartek, 19 czerwca 2008, 14:08
Aktualizacja: 14:09
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Domowe piekło w Karpaczu
Fot. Archiwum
Pijani w sztok rodzice awanturnicy „opiekowali się” niemowlęciem. Czy jego życie lub zdrowie zostało narażone na szwank? Sprawdzi to policja po tym, jak zabrała malca zamroczonym alkoholem mieszkańcom. W trakcie kłótni matka dziecka ugodziła nożem swojego konkubenta.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. – Policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w Karpaczu. Według zgłoszenia kobieta ugodziła nożem mężczyznę – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci na miejscu zastali dwie kobiety w wieku 26 i 56 lat. Była to matka i córka. Jak ustalili funkcjonariusze, tego dnia w mieszkaniu tym była impreza, w której uczestniczyły kobiety oraz 31-letni konkubent córki.
W pewnym momencie wywiązała się kłótnia, podczas której matka ugodziła mężczyznę nożem w klatkę piersiową. Jak się później okazało, niegroźnie i poszkodowany na własną prośbę opuścił szpital.

Cała trójka była pijana. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmach kobiet wykazało ponad 2 promile, a mężczyzna miał blisko 3 promile.

Policjanci w trakcie wykonywanych czynności w mieszkaniu nagle usłyszeli płacz niemowlęcia. Jak się później okazało, w drugim pokoju w łóżeczku było 10-cio miesięczne dziecko.

– Opiekunowie chłopca byli kompletnie pijani, dlatego został on umieszczony w domu dziecka. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu – mówi nadkom. Bagrowska.

Obecnie policja wyjaśnia okoliczności tej sprawy. Jeśli potwierdzi się, że rodzice swoim zachowaniem stworzyli bezpośrednie niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia swojego dziecka może im grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policja o zdarzeniu powiadomiła Sąd Rodzinny. Informacje przekazano również innym instytucjom pomocowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group