Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Do Szklarskiej Poręby przy „Kawie i herbacie”

Wiadomości: SZKLARSKA PORĘBA
Poniedziałek, 3 stycznia 2011, 13:49
Aktualizacja: 13:50
Autor: www.szklarskaporeba.pl
Fot. www.szklarskaporeba.pl
Pod koniec minionego roku w Szklarskiej Porębie gościł popularny program telewizyjny „Kawa czy herbata”.

Na antenie programu pierwszego TVP obejrzeć można było cztery wejścia spod Szrenicy. W trakcie programu zatytułowanego „Przed Sylwestrem w Szklarskiej Porębie” Grażyna Biederman opowiedziała o nowych atrakcjach: Dinoparku, zjeżdżalni Alpine Coaster , Magicznym Szlaku Ducha Gór.

Przemysław Wiater, Feliks Rosik, Maciej oraz Iwona Abramowicz przybliżyli widzom „Slalom retro”, a burmistrz Grzegorz Sokoliński zapowiedział kolejną edycję Śniegolepów i Pucharu Świata w narciarstwie klasycznym, który odbędzie się w 2012 roku.

Ze Szklarską Porębą łączono się spod wyciągu na Szrenicę, skąd Jan Dębkowski pokazał nową „sześcioosobowa kanapę” . W programie Zbigniew Bogaczyk z karkonoskiej grupy GOPR objaśnił zasady, jakimi należy się kierować aby jazda na nartach był bezpieczna. Izabela Broś z Klubu Sportowego Szrenica udzieliła kilku rad rodzicom, którzy ślizgami na deskach chcą zainteresować swe dzieci.

Widzowie „Kawy czy herbaty” usłyszeli również od Łukasza Paczyńskiego i Sławomira Stankiewicza o dodatkowych sposobach spędzania aktywnie wolnego czasu w Szklarskiej Porębie: psich zaprzęgach i wędrowaniu na rakietach śnieżnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~POLECAM 3-01-2011 16:30
Szklarska Poręba - Zima - Reklama 2010 http://www.youtube.com/watch?v=4a1zuI0WaLU
NICpoŃ 3-01-2011 21:11
Taak.. Zmordowany po nartach marzę tylko o psich zaprzęgach i chodzeniu na rakietach. Lecz po głowie chodzi mi ciąglepytanie - jestem na Alasce, dalekiej północy, czy, patrząc na "pamiątki ze Szklarskiej" na pier....ym Podhalu?
~mycek 3-01-2011 21:35
Ten klip w youtubie to dopiero wiocha, wieśniacki pokaz slajdów zrobiony z jakichś kradzionych fotek z Alp.
~mieszkaniec73 4-01-2011 7:14
Wiochą ciągnie w całej Szklarskiej Porębie. Smród mrożonych pseudo-scypków wzdłuż całej ulicy, chodniki pokryte niekształtnymi zmarzlinami. Pamiątki made in China z naklejką \"Szklarska Poręba\" wołają o pomstę do nieba. Ulice odśnieżone byle jak (choć lepiej niż chodniki), ale jak jadą dwa auta większe z naprzeciwka to jest problem z wyminięciem. Dwa lata temu było dużo lepiej odśnieżone. I tylko ceny ALPEJSKIE.
~ 4-01-2011 8:12
Ale jesteście popier.... wam w życiu nic nie pasuje. Źle, że była reklama miasta. Źle, że ktoś zrobił spot na yopu tube. Źle, że są psie zaprzęgi. A może źle, że jesteście.
~ 4-01-2011 8:57
Pozdrawiam bardzo serdecznie Grzesia Sokolinskiego . Ma facet glowe na karku. Wiadomo: brac z "Chemika".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group