Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13524
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Detektyw Pozytywka rozwiązał zagadki

Czwartek, 23 stycznia 2020, 8:13
Aktualizacja: Piątek, 24 stycznia 2020, 11:38
Autor: MDK
Jelenia Góra: Detektyw Pozytywka rozwiązał zagadki
Fot. Młodzieżowy Dom Kultury
W Szkole Podstawowej Nr 3 w Cieplicach odbył się występ grupy teatralnej z Młodzieżowego Domu Kultury. Młodzi aktorzy zaprezentowali spektakl „Przygody Detektywa Pozytywki” na podstawie książki pod tym samym tytułem autorstwa Grzegorza Kasdepke.

Scenariusz przygotowali uczestnicy zajęć wraz z opiekunem. Tytułową rolę zagrał Marcel Raś, w postać Detektywa Martwiaka wcielił się Kuba Gryczka, panią Majewską zagrała Wiktoria Żbik, narratorką była Maja Suchodolska, a Zuzią – Zofia Zwolińska. Widzowie mogli podziwiać swoich rówieśników w niecodziennej roli - Marcel, Kuba i Maja są uczniami Szkoły Podstawowej Nr 3 i zajęli się organizacją występu.

Spektakl bardzo się spodobał, bo miał formę interaktywną i zachęcał do aktywności widzów, którzy pomagali rozwiązywać detektywowi zagadki. Uczniowie chętnie się zgłaszali i podawali rozwiązania zawikłanych spraw, z którymi zmagał się detektyw. Wspólnie udało się rozwiązać łamigłówki i znaleźć sprawców wszystkich problemów.

Teatr z Młodzieżowego Domu Kultury dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 za możliwość występu i planuje przedstawienia w kolejnych jeleniogórskich szkołach i przedszkolach.

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group