Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 7282
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: „Dazed ‘N’ Confused” – sukces w muzycznej bitwie

Poniedziałek, 10 listopada 2014, 8:41
Aktualizacja: 8:45
Autor: JK
Region: „Dazed ‘N’ Confused” – sukces w muzycznej bitwie
Fot. Archiwum Organizatora
W sobotę (8.11) odbyły się przesłuchania zespołów rockowych z regionu jeleniogórskiego, które zakwalifikowały się do organizowanego przez Radio Wrocław konkursu „Muzyczna Bitwa 2014”. Zwycięzcą została jeleniogórska grupa „Dazed ‘N’ Confused”.

Jury złożone z dziennikarzy muzycznych Radia Wrocław w składzie: Wojciech Janicki, Ewa Zając, Jerzy Węgrzyn wyłoni 44 zespoły, które będą rywalizowały na antenie Radia Wrocław.
„Dazed ‘N’ Confused” występuje w składzie: Adam Jęczmyk – wokal, Mateusz Krempa – gitara, Jakub Wilk – gitara, Michał Bochynek – bas, Jacek Jackowski – perkusja.

Zespół powstał w 2012 roku, gra mocnego hard rocka, inspirowanego klasyką gatunku – brzmieniami Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath. Pochwalić się może wygraną konkursu „Jelenia ma Talent 2”, pierwszym miejscem w czwartym Kutrze Artystycznym organizowanym przez "Przystań Twórczą" w Cieplicach oraz udziałem w finale przeglądu kapel rockowych Plug and Play we Wrocławiu.

Młodzi muzycy grali koncerty na jeleniogórskich „Juvenaliach”, „Wiośnie Cieplickiej” oraz na jednej ze scen „Przystanku Woodstock”. Wielokrotnie występowali w jeleniogórskich i wrocławskich klubach muzycznych. Koncerty „Dazed ‘N’ Confused” dzięki znakomitej relacji z publicznością żywiołowego wokalisty - Adasia Jęczmyka, za każdym razem łamią ramy podziału na scenę i widownię, tworząc wspólne rockowe widowisko.

Czy zespół dotrze do wielkiego finału- zdecydują głosy słuchaczy. W finale spotkają się cztery grupy, które wystąpią na koncercie finałowym w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Zwycięzcy otrzymają pakiet nagród - w tym nagrodę główną 10 tys. złotych oraz udział w koncercie Nowe Brzmienie Radia Wrocław. Nagrania uczestników konkursu prezentowane będą codziennie na antenie Radia Wrocław, a głosowanie odbędzie się drogą sms-ową.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group