Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8491
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czyja to studzienka? (aktualizacja)

Sobota, 17 sierpnia 2019, 7:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 13:32
Autor: WAC
Jelenia Góra: Czyja to studzienka? (aktualizacja)
Fot. Czytelnik
Z prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela studzienki telekomunikacyjnej obok budynku przy ul. Tetmajera 5, w której powstała niebezpieczna dziura zwrócił się do naszej redakcji pan Kamil.
W sąsiedztwie bloku w którym mieszkam w studzience powstała dziura - mówi jeleniogórzanin. - W miejscu gdzie jest uszkodzona studzienka nie ma latarni - ktoś kto nie zauważy tego miejsca może sobie tam połamać nogi. W ciągu dnia na pobliskim placu zabaw bawią się dzieci. O nieszczęście łatwo. Od ponad dwóch tygodni próbuję ustalić, kto jest właścicielem studzienki, aby zobowiązać właściciela do wymiany dekla. Niestety jest to trudne. Trwa spychologia kto ma to uczynić. Na początku zgłosiłem się do wspólnoty mieszkaniowej - oni uważają, że studzienka jest firmy BOX3. Po ponad dwóch tygodniach uzyskałem odpowiedź z BOX3, że jednak kanał jest własnością ORANGE - tam nie udało mi się dodzwonić. Może naprawi dekiel Miejski Zarząd Dróg i Mostów?

Jak informuje Damian Kostka, p.o. kierownika biura prezydenta miasta Jelenia Góra - w miejsce wskazane przez Czytelnika udał się pracownik MZDiM

Jak stwierdził pracownik w trakcie wizji lokalnej, studzienka nie jest własnością miasta ani żadnej z miejskich spółek - wyjaśnia D. Kostka. - Jako, że na włazie studzienki brak oznaczenia jego właściciela, tego samego dnia wysłał pismo ze zdjęciami do wszystkich działających lokalnie operatorów telekomunikacyjnych z prośbą o pilne usunięcie usterki. Teraz czekamy na ich reakcję - dodaje.

Dzisiaj (17.08) nasz Czytelnik poinformował nas, że studzienka została naprawiona!

Twoja reakcja na artykuł?

12
36%
Cieszy
0
0%
Hahaha
6
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
12%
Złości
11
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group