Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7378
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czescy samorządowcy u nas. O przedsiębiorczości i inwestycjach

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Środa, 21 września 2011, 9:43
Aktualizacja: 9:44
Autor: RED
W nadchodzący weekend grupa burmistrzów czeskich miast regionu Karkonoszy będzie przebywała w Kotlinie Jeleniogórskiej

Goścoe odwiedzą przede wszystkim Szklarską Porębę, ale część ich wizyty odbywać się będzie w Jeleniej Górze. – Poza oficjalnym spotkaniem w Ratuszu – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Miasta – które zaplanowane jest na wczesne popołudnie, ok. godz. 14.00 nasi goście odwiedzą Książnicę Karkonoską, a później KARR zaprosi na prezentację „Promowanie Przedsiębiorczości”, która dotyczyć będzie możliwości inwestycyjnych w mieście i w okolicy.

Z Jeleniej Góry goście pojadą do Karpacza, a w kolejnym dniu odwiedzą w Bukowcu Związek Gmin karkonoskich, przejadą też do pałaców w Łomnicy i Wojanowie, zakończą swoją wizytę w Kowarach - czytamy w komunikacie jeleniogórskiego magistratu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

ebee 21-09-2011 9:56
Takie akcje powinny przynosić szereg wymiernych korzyści. Ale czy przyniosą ? Co będzie tematem prezentacji ? Zapewne nierealne wizje SKM- u i Parku Technologicznego. A może kulejaca budowa Aquaparku, czy też kolejnej galerii, z którą magistrat sobie po prostu nie radzi ? Jelenia Góra bardzo ostatnio wypiękniała. Legnica i Wałbrzych pozostały daleko w tyle. Ja jednak martwię sie tym, że obecna władza nie jest w stanie poza kontynuacją tego, co rozpoczęli poprzednicy niczego nowego nie zrealizować. Czy w tej sytuacji nie lepiej środki wydane na tą "imprezę integracyjną" przeznaczyć np. na Dom Dziecka ? Pozdrawiam, EBEE
~~jg 21-09-2011 9:59
A kiedy to jaśnie nam panujący Zawiła sprawi by Jelenia Góra przystąpiła wreszcie do Związku Gmin Karkonoskich? Tyle szumu robił przed wyborami, a teraz jakaś dziwna cisza!
~lenin 21-09-2011 10:28
Goścoe??
~Kay 21-09-2011 13:07
Pewnie będzie tak, jak wczoraj w TVN24. Olbrzymi napis: SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI, a tu Pan Tusk rozmawia z różniastymi stowarzyszeniami; tylko nie z przedsiębiorcami. Znowu spotkaja się urzędnicy z urzędnikami. Czesi nas nie lubią i na odwrót, co można zaobserwować w ciągu ostatnich 20 lat. Chętnie współpracują z Niemcami i mają efekty. Z nami wcale; nie licząc prawdziwie przygranicznej współpracy. Ale już Szklarska z Harahovem - nie.
~Bezrobotny 21-09-2011 16:19
Do ebee. Nie wiem w którym to tak miejscu Jelenia wypiękniała.Może mi podpowiesz.Natomiast o rozwoju miasta świadczy to co w nim się dzieje i czy są inwestorzy.Porównując ościenne miasta takie jak:Bolesławiec,Świdnica a nawet Wałbrzych wypadamy fatalnie powiedziałbym najgorzej.
Tomy M. 21-09-2011 20:39
Wyrzygają się z całej kasy przed tymi wyborami na organizację WIECÓW WYBORCZYCH PO. Schetyna jednak wydał rozkaz: ROBIĆ IMPREZY! DUŻO PR! PRZYPOMINAĆ SUKCESY! NIE ROZMAWIAĆ Z LUDŹMI PRZY KAMERACH! ... natomiast na zabawki do przedszkola (zewnętrzne) miasto przyznało 3000 zł ... za to nie można kupić NIC! Nie ma mowy o zjeżdżalni z drabinką bo ceny takiej z atestem zaczynają się od 10 tys. zł.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group