Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 6240
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/USA: CodeTwo na targach w Teksasie

Poniedziałek, 10 marca 2014, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Mea
Jelenia Góra/USA: CodeTwo na targach w Teksasie
Fot. Archiwum CodeTwo
Jako jedyna firma z Polski i jedna z niewielu z Europy, jeleniogórska spółka programistyczna CodeTwo zaprezentuje swoje rozwiązania informatyczne na przełomie marca i kwietnia na targach w Teksasie, obok takich firm, jak Dell czy HP.

Od 31. marca do 2. kwietnia przedstawiciele CodeTwo wezmą udział w konferencji Microsoft Exchange Conference w Teksasie, której jest sponsorem. Konferencja skupia społeczność architektów IT z dużych przedsiębiorstw amerykańskich, i nie tylko, korzystających z serwerowych platform Microsoft.

- Targi w Teksasie to duża okazja dla nas, aby szerzej zaprezentować nasze flagowe produkty bardzo dużym firmom ze Stanów Zjednoczonych. W tym czasie premierę będą miały również dwa nowe produkty CodeTwo, w tym rewolucyjny produkt usprawniający funkcjonalności Microsoft Office 365 – będącego ostatnio najpopularniejszą biznesową platformą serwerową działającą w chmurze (systemie informatycznym) – powiedział Szymon Szczęśniak z CodeTwo.

Nie jest to pierwsza konferencja, której sponsorem jest CodeTwo. W 2013 roku firma wzięła udział w prestiżowych targach Microsoft Teched w Madrycie, IT & Business w Stuttgarcie oraz Microsoft Technology Summit w Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group