Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 7215
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Co z młodzieżową radą miasta?

Czwartek, 30 września 2010, 8:28
Aktualizacja: 8:29
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Co z młodzieżową radą miasta?
wśród samorządowców czuwających nad powstaniem MRM byli przewodniczący rady miasta Hubert Papaj, jego zastępczyni Anna Ragiel oraz radny Piotr Miedziński.
Fot. TEJO
O los wybranej spośród uczniów jeleniogórskich szkół gimnazjalnych i średnich reprezentacji młodych mieszkańców Jeleniej Góry zapytała podczas wtorkowej sesji radna Grażyna Malczuk z Lewicy.

– Oczekuję informacji o tym, co się dzieje z młodzieżową radą miasta. Czuwaliśmy nad procesem jest powstawania i pomogliśmy zorganizować wybory – powiedziała radna dodając, że w pewnym momencie starsi „opiekunowie” z dorosłej rady zupełnie o młodych przedstawicielach zapomnieli.

Przypomnijmy, że wśród samorządowców czuwających nad powstaniem MRM byli przewodniczący rady miasta Hubert Papaj, jego zastępczyni Anna Ragiel oraz radny Piotr Miedziński (na zdjęciu podczas spotkania organizacyjnego przed wyborami w listopadzie 2008 roku). Młodzieżowa rada – po wyborach – spotkała się kilka razy, poczym słuch o niej zaginął.

Radna Grażyna Malczuk wytknęła swoim kolegom z rady, że powinni otoczyć opieką tych młodych mieszkańców, którzy działając w MRM, chcieli nauczyć się samorządności i zrobić coś dla młodego pokolenia jeleniogórzan.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group