Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8364
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Cień bestii” premierowo w Animacji

Środa, 11 marca 2020, 9:08
Aktualizacja: Czwartek, 12 marca 2020, 5:47
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Cień bestii” premierowo w Animacji
Fot. Archiwum Zdrojowego Teatru Animacji
Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze zaprasza w najbliższą niedzielę (15.03) o godz. 16.00 na premierę spektaklu “Cień bestii” autorstwa Magdy Żarneckiej i Przemysława Jaszczaka w reżyserii Przemysława Jaszczaka.

Jak informują twórcy, przedstawienie “Cień bestii” podejmuje temat bezmyślnego podążania za wyobrażeniami na czyjś temat. Są to najczęściej wyobrażenia nieprawdziwe i krzywdzące . A nasze osądy, pomówienia czy plotki mogą wyrządzić wielkie spustoszenie oraz łatwo zmanipulować masową wyobraźnię i nakłonić ludzi do nienawiści. Stąd zaproszenie na poszukiwania bestii, której cień zawsze będzie większy od niej samej.

W królestwie Króla Aleksego pojawiają się kolejne doniesienia o grasującej w okolicy bestii z lasu. Tajemniczy potwór jest obiektem licznych plotek, a jego zgładzenie staje się obsesją Króla. Każda z postaci, w tym królewny - Alicja i Wiktoria, ma inną motywację, by odnaleźć bestię i przywrócić upragniony spokój. Czy odwagą będzie w tym wypadku siła i determinacja do walki czy też przełamanie strachu i nawiązanie dialogu z nieznanym? Czy na pewno to bestia stanowi główny problem Króla, czy może bestią okaże się ktoś zupełnie inny?

Scenografię opracowała Aleksandra Starzyńska, a muzykę przygotowała Urszula Chrzanowska.

W spektaklu wystapią: Diana Jonkisz, Zuzanna Łuczak, Radosław Biniek, Rafał Ksiądzyna, Sylwester Kuper oraz Jacek Maksimowicz.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group