Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2630
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chcesz uzupełnić wyksztalcenie? Skorzystaj!

Środa, 12 lipca 2017, 7:38
Autor: OHP
Jelenia Góra: Chcesz uzupełnić wyksztalcenie? Skorzystaj!
Fot. Użyczone/OHP
Hufiec Pracy 1–6 w Jeleniej Górze informuje, że dysponuje wolnymi miejscami dla osób, które ukończyły 15 lat i chcą podjąć naukę w systemie dualnym.

Umożliwia to kontynuowanie nauki w Szkole Podstawowej dla Dorosłych - klasa VII oraz w Gimnazjum dla Dorosłych – klasa II i III – wraz z przyuczeniem do wybranego zawodu w ramach umowy o pracę jako młodociany pracownik (fryzjer , sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, kucharz, lakiernik samochodowy, blacharz, piekarz, cukiernik, elektromechanik, stolarz, dekarz, murarz, wulkanizator i inne).

Ponadto dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych jest możliwość uzupełnienia wyksztalcenia zawodowego z możliwością uzyskania dyplomu czeladnika w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, fryzjer, piekarz i cukiernik, kucharz.

Komisja rekrutacyjna (w skład której wchodzą pracownicy OHP oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży) pracuje na bieżąco. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do siedziby Hufca Pracy 1-6 w Jeleniej Górze przy ulicy Wiejskiej 29.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group