Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 7620
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chcesz uzupełnić wyksztalcenie? Skorzystaj!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 12 lipca 2017, 7:38
Autor: OHP
Fot. Użyczone/OHP
Hufiec Pracy 1–6 w Jeleniej Górze informuje, że dysponuje wolnymi miejscami dla osób, które ukończyły 15 lat i chcą podjąć naukę w systemie dualnym.

Umożliwia to kontynuowanie nauki w Szkole Podstawowej dla Dorosłych - klasa VII oraz w Gimnazjum dla Dorosłych – klasa II i III – wraz z przyuczeniem do wybranego zawodu w ramach umowy o pracę jako młodociany pracownik (fryzjer , sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, kucharz, lakiernik samochodowy, blacharz, piekarz, cukiernik, elektromechanik, stolarz, dekarz, murarz, wulkanizator i inne).

Ponadto dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych jest możliwość uzupełnienia wyksztalcenia zawodowego z możliwością uzyskania dyplomu czeladnika w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, fryzjer, piekarz i cukiernik, kucharz.

Komisja rekrutacyjna (w skład której wchodzą pracownicy OHP oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży) pracuje na bieżąco. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do siedziby Hufca Pracy 1-6 w Jeleniej Górze przy ulicy Wiejskiej 29.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

adam57sochrau 12-07-2017 13:43
Kto ma mozliwosc niech skorzysta.Ja w 1974 w Swidnicy tez w OHP dokonczylem 8 klase,a gdzie indziej zawodowke.Nawet nie wiedzialem ze jeszcze istnieja OHP.Teraz juz wiem i chwala im za to!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group