Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6742
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chcesz mieć mniej punktów karnych? Idź na szkolenie

Wtorek, 20 marca 2012, 9:10
Aktualizacja: 9:10
Autor: Angela
W poniedziałek (26 marca) w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego o godz. 16 zacznie się szkolenie dla kierowców, którzy naruszając przepisy ruchu drogowego nazbierali już znaczną ilość punktów karnych i grozi im utrata prawa jazdy. Koszt kursu – 300 złotych. Ukończenie upoważni do zmniejszenia konta o sześć punktów.

Kierowca, który w ciągu roku zgromadzi więcej niż 24 punkty karne, traci prawo jazdy. Trzeba też pamiętać, że punkty karne kasują się z konta kierowcy dopiero po roku licząc od chwili popełnienia wykroczenia. Można jednak zmniejszyć ich liczbę biorąc udział w specjalnym jednodniowym kursie nt. bezpieczeństwa drogowego. Taki kurs już w najbliższy poniedziałek przeprowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze. Ukończenie szkolenia (koszt 300 złotych) będzie podstawą do zmniejszenia konta o sześć punktów.

Przed szkoleniem należy dostarczyć do biura obsługi klienta WORD dowód wpłaty (oryginał) oraz poprawnie wypełniony wniosek (do pobrania z strony internetowej WORD’u). Można również wysłać pocztą na adres ośrodka z dopiskiem: punkty karne. Więcej informacji pod nr. tel. 75 64 32 266.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group