Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3831
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Charytatywne mikołajki w Orient Expressie

Środa, 7 grudnia 2011, 13:28
Aktualizacja: 13:28
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Charytatywne mikołajki w Orient Expressie
Fot. MT
We wczorajszych mikołajkach zorganizowanych dzięki koordynacji Alicji Dusińskiej wspólnie wzięły udział dzieci ze Szkoły Muzycznej Yamaha oraz z Domu Małego Dziecka. Nie zabrakło oryginalnych zabaw, gier i tańców, a także wizyty brodatego Mikołaja.

Trzydzieścioro dzieci Domu Małego Dziecka otrzymało paczki od Mikołaja, w których oprócz słodkości znalazły się zabawki i przybory szkolne. W imprezie wzięło udział również trzydziestu uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha.

– Postanowiliśmy zorganizować w tym roku zabawę mikołajkową dla dzieci najbardziej potrzebujących, czyli z jeleniogórskiego domu dziecka. Prezenty zrobiliśmy z funduszy własnych i pozyskanych od darczyńców wielkiego serca, którym serdecznie dziękujemy. Najważniejszy jest bowiem uśmiech najmłodszych – powiedziała Kamila Baran z W&E Dekoracje i organizacje imprez.

O wrażenia muzyczne podczas zabawy zadbali uczniowie oraz nauczyciele ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Jeleniej Górze. Wszystkie dzieci dumnie prezentowały Mikołajowi piosenkę zaproszenie, której nauczyły się przed jego przybyciem.

Cała sala rozbrzmiewała radosnym śpiewem: „Mikołaju przyjdź do nas, na prezenty jest już czas, nie pomyl tylko drogi, oszczędzaj święte nogi”. Udało się również ugotować muzyczny „kompot” dla Mikołaja oraz nauczyć go kroków afrykańskiego tańca. Mikołaj pochwalił wszystkie dzieci za wspaniały śpiew i gorące serca, chętne do spełniania dobrych uczynków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group