Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7007
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łomnica: Charytatywna majówka pełna atrakcji

Środa, 2 maja 2012, 7:53
Aktualizacja: 7:54
Autor: Agrafka
Łomnica: Charytatywna majówka pełna atrakcji
Fot. Agrafka
Podczas imprezy, która odbyła się wczoraj w Łomnicy, zbierano pieniądze na urządzenie, które pomoże w oddychaniu ośmiomiesięcznemu Wiktorkowi. – Sprzedajemy cegiełki wartości 5, 10 i 20 zł, by kupić koncentrator tlenu dla chorego chłopca – powiedziała Monika Malec, organizatorka.

- W tym roku pogoda nam dopisała liczymy więc na dużą frekwencję mieszkańców. Z funduszy zebranych w ubiegłym roku udało się wybudować plac zabaw dla dzieci. Oczywiście gmina wsparła tę inwestycję - mówiła Monika Malec.

Podczas wczorajszej majówki dzieci mogły poszaleć na darmowych „dmuchawcach”, dla wszystkich były konkursy z nagrodami, turniej tenisa stołowego, pokaz strażackiego umundurowania i sprzętu, a także koncerty zespołów Perfectum, Agat i Karkonosze . Jedną z atrakcji była zabawa quizowa z nagrodami, w której należało odpowiedzieć na pytania związane z gminą Mysłakowice np. gdzie w czasie II wojny światowej produkowano pieniądze? W Dąbrowicy, Jeleniej Górze, czy w Mysłakowicach. Odpowiedź brzmi – w Dąbrowicy

- Bardzo mi się podoba na festynie. Można się pobawić i pooglądać różne pokazy, a także coś wygrać. Czekamy na prezentacje skoków na sznurze. Oby w naszej gminie częściej organizowano takie zabawy – mówiła nam Sylwia z Łomnicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group