Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12255
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Cenne nagrody i satysfakcja

Poniedziałek, 29 stycznia 2007, 0:00
Autor: Angela
Dolny Śląsk: Cenne nagrody i satysfakcja
Fot. Organizator
"Żyją wśród nas" to hasło międzynarodowego konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji XV Światowego Tygodnia Inwalidy przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem w Jeleniej Górze.

Prace można dostarczać do 15 lutego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Konkurs przeznaczony jest zarówno dla młodzieży szkół podstawowych, średnich, jak i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej oraz wszystkich zainteresowanych z Polski, Europy oraz świata.

– Mogą to być obrazy, rzeźby, tkaniny, ceramika, instalacje przestrzenne oraz inne formy artystyczne – mówi Leszek Karbowski, prezes Zarządu Oddziału Terenowego TWK w Jeleniej Górze. Pracę należy podpisać i opisać (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, nazwa ośrodka, w którym obraz powstał).

– Zwycięskie prace będą prezentowane zarówno w Zgorzelcu oraz innych miastach województwa – dodaje L. Karbowski. – W związku z tym prosimy o pisemne wyrażenie zgody na pozostawienie prac w gestii organizatora konkursu na trzy miesiące. Po tym okresie pracę będzie można odebrać.

Ubiegłoroczni zwycięzcy konkursu nagrodzeni zostali komputerami, skanerami, aparatami fotograficznymi i innymi nagrodami rzeczowymi. W tym roku rozdanie naród odbędzie się w dniach 16 i 17 marca podczas obchodów Światowego Dnia Inwalidy, które odbędzie się pod honorowym patronatem prof. Zbigniewa Religii, ministra zdrowia.

<b> Tu wysyłaj </b>
Prace konkursowe w dowolnej technice i dowolnych wymiarach należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres: Miejski Dom Kultury, ulica Parkowa 1, 59-900 Zgorzelec.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
984
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group