Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8234
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Była karuzela, że hej! W wykonaniu „Bella Mafia”

Sobota, 28 stycznia 2012, 17:13
Aktualizacja: Niedziela, 29 stycznia 2012, 8:10
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Była karuzela, że hej! W wykonaniu „Bella Mafia”
Fot. Petr
Wybuchy gromkiego śmiechu, okrzyki radości i wielkie brawa rozbrzmiewały wczoraj w sali widowiskowej JCK przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze podczas „Kabaretowej Karuzeli” w wykonaniu „Bella Mafia” – pasjonatów dobrego humoru z Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Tym razem, kabaret „Bella Mafia” wziął na tapetę stereotypy społeczne dotyczące zarówno ludzi starszych, jak i młodzieży; utrzymanki i utrzymanków, gwiazdorstwo jak również błędne interpretowanie rozmaitych terminów czy zwrotów. Jak było? Jak zwykle – w starym dobrym kabaretowym stylu i z bardzo inteligentnym poczuciem humoru, którego paniom i panom w wieku „trzecim” mogą jedynie pozazdrościć młodzi kabareciarze. Ci, którzy byli obecni w sali widowiskowej JCK z pewnością się nie zawiedli. Pozostali niech żałują bowiem była karuzela, że hej!

– Uwielbiam kabaret „Bella Mafia” będący doskonałym dowodem na to, że stara gwardia nie rdzewieje! Oni ciągle zaskakują, potrafią śmiać się z samych siebie i nas wszystkich nikogo przy tym nie obrażając. Na taką karuzelę warto się wybrać. Już dawno się tak nie uśmiałam – podsumowuje Anna Czajkowska, jedna z uczestniczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group