Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11045
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Budowa boiska rozpoczęta

Sobota, 14 sierpnia 2021, 10:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Budowa boiska rozpoczęta
Fot. Przemek Kaczałko
W drugiej połowie lipca informowaliśmy, że przetarg na budowę boiska zewnętrznego dla Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 trzeba będzie powtórzyć - taką informację uzyskaliśmy od prezydenta miasta. Okazało się jednak, że nie trzeba ogłaszać nowego postępowania i wykonawca przystąpił do prac.

Jak informował prezydent Jeleniej Góry - właściciel firmy wyłonionej w przetargu zmarł przed rozpoczęciem robót budowlanych. Osoba, która przejęła przedsiębiorstwo miała zrezygnować z realizacji zadania, jednak do tego nie doszło i w ostatnich dniach na placu budowy pojawili się robotnicy.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, mające na celu przebudowę boiska sportowego wraz z przebudową muru oporowego przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze. W zakres robót budowlanych wchodzą: przebudowa muru oporowego polegająca na rozbiórce istniejącego muru i w jego miejsce wykonanie nowego, żelbetowego, przebudowa boiska sportowego polegająca na rozbiórce istniejącego boiska i wykonaniu nowego o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach 33,68 m x 20,32 m wraz z wykonaniem przyłącza kanalizacji deszczowej i oświetlenia.

Wykonawcą jest Zakład Robót Ogrodniczych „Spiraea” z Leszna – a koszt inwestycji to 471 796,76 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

25
81%
Cieszy
2
6%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group