Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2304
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bomb(k)owa pomoc

Środa, 14 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 15:34
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Bomb(k)owa pomoc
Fot. Organizator
Kto chce pomóc dzieciom z oddziału pediatrycznego szpitala wojewódzkiego, powinien koniecznie zajrzeć na stronę www.allegro.pl Trwa tam licytacja jedenastu unikatowych bombek choinkowych pomalowanych przez jeleniogórskich artystów.

"Uśmiech Dziecka" to akcja, dzięki której z uzyskanych w ten sposób pieniędzy zakupiony zostanie sprzęt na oddział szpitalny, w którym przebywają najmłodsi pacjenci. Organizatorem jest stowarzyszenie "Wspólne Miasto", a uczestniczy w niej także "Forum Staniszów" oraz jeleniogórscy rotarianie.

Jak powiedział Mariusz Synówka, pomysłodawca działań, cel jest bardzo szczytny. - Dzieci w szpitalu potrzebują sprzętu, a zbliżają się święta. To doskonała okazja, aby pomóc najmłodszym pacjentom.

Na licytację zostały wystawione unikatowe ozdoby świąteczne, pomalowane przez, między innymi Bogumiłę Twardowską-Rogacewicz Pawła Trybalskiego i Macieja Lerchera. Na bombkach artyści przedstawili różne świąteczne motywy. Każdy w sposób niepowtarzalny. No i zupełnie za darmo. Za swoje dzieła nie dostaną ani złotówki.
- Cały dochód z aukcji sprzedaży tych unikatowych rękodzieł przekażemy szpitalowi - zapewniają we "Wspólnym mieście".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group