Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 4 maja
Imieniny: Moniki, Władysława
Czytających: 10682
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Biofactor wygrywa z wiceliderem!

Piątek, 18 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:57
Autor: radek
W ostatniej kolejce w lidze juniorek młodszych, dziewczęta Biofactora pokonały na wyjeździe swe rówieśniczki z Zagłębia Lubin 33:22 (15:11).

Ze względu na pozycje w tabeli (1 i 2 drużyna), mecz ten był spotkaniem na szczycie, hitem kolejki. Młode zawodniczki z Jeleniej Góry rozegrały doskonałe zawody, jedne z najlepszych w sezonie, pokonując wiceliderki tabeli zdecydowanie i umocniły się na fotelu liderek.

Szczególnie druga połowa meczu była popisowo rozegrana przez ekipę przyjezdnych, w pewnym momencie nasze zawodniczki zdobyły 9 bramek pod rząd, prezentując się perfekcyjnie w ofensywie jak i grze obronnej.

Najwięcej bramek dla zespołu Biofactora zdobyły: Magda Tarejle - 10, Małgorzata Buklarewicz - 6 oraz Lidia Marceluk i Estera Rykaczewska po 5.

Naszym dziewczętom życzymy aby nadal prezentowały tak wysoka formę i jak najwięcej takich jak to, efektownych wygranych.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
784
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak samodzielnie nauczyć się angielskiego?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Pijana rowerzystka potrącona na przejściu
 
Aktualności
Biało–czerwony Plac Ratuszowy
 
Aktualności
Kaczki nad Balatonem w Jeleniej Górze – ich ulubiony czas
 
Aktualności
Rajdowy pisk opon i walka o sekundy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group