Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 9875
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Biofactor na fali

Piątek, 21 kwietnia 2006, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Drużyna I ligi piłki ręcznej wygrała 19 bm. w Nowym Sączu z Olimpią 32:24. Bramki: Kobzar 16, Kula 6, Tajerle 5, Buklarewicz 3, Strzelińska, Kasprzak i Mandryk po 1.

W sobotę (22 o godz. 14., hala przy Złotniczej 12) spotka się w ostatniej kolejce tych rozgrywek z Beskidem Nowy Sącz i zapewne wygra, zajmując ostatecznie czwarte miejsce.
Niestety w Nowym Sączu wstrząśnienia mózgu doznała Dorota Drozdek i przebywa w szpitalu. Również kontuzjowana jest Karolina Kasprzak.
Całe szczęście pozostałe młodziutkie zawodniczki Biofaktoru są w dobrej formie i większość z nich wystąpi w rozpoczynających się dzisiaj (piątek - 21 bm.) mistrzostwach Polski juniorek młodszych w hali przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze.

<b>Terminarz:</b>
21.04.
16.oo Vive Kielce - Zagłębie Lubin,
18.oo Biofacktor - UPTS Gdańsk

22.04.
10.oo UPTS - Vive
12.oo Biofactor - Zagłębie

23.04.
9.oo UPTS - Lubin
11.oo Biofactor - Vive

Skład Biofactoru: Agnieszka Szalek - Estera Rykaczewska, Sabina Kobzar, Małgorzata Buklarewicz, Magdalena Tajerle, Anna Kubicka i Katarzyna Kubicka. Rezerwa: Lidia Marceluk, Agnieszka Gorzelska, Małgorzata Walewska i Olga Szałajska.
Trener jeleniogórzanek - Zdzisław Wąs na temat szans jego podopiecznych odpowiedział krótko: - Interesuje nas tylko pierwsze miejsce.

Jeszcze w trzech miastach odbywają się trzy takie turnieje. Z każdego awansują po dwie najlepsze drużyny. Finał, z udziałem ośmiu zespołów, odbędzie się w Giżycku od 2 do 6 maja br.

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
76
Świetny pomysł
50%
Jestem na nie
34%
Jest mi to obojętne
16%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
„Dzieci jadły ołów”. Przerażająca cena postępu na Śląsku
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
112
Kolizja autobusu z osobowką
 
Aktualności
Stawy Podgórzyńskie zimą też zachwycają
 
Aktualności
Poraniony Las w Janowicach Wielkich
 
Karkonosze
Zgubieni w śniegu i wietrze. Trudna akcja ratunkowa na Śnieżce
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group