Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2356
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Biegowy Memoriał Ryszarda Semczuka – wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 26 września 2014, 20:48
Aktualizacja: 20:50
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W niedzielę, 21 września przy sprzyjającej biegaczom pogodzie, na trasie prowadzącej terenami wokół osiedla Orle w Cieplicach ze startem i metą przy klubie “Orlik”, odbył się XXXI Ogólnopolski Bieg Uliczny – Bieg Jeleniogórskiej Jesieni będący XII Memoriałem Ryszarda Semczuka.

Biegi dzieci

Dystans 200 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Klaudia Leśniak - SP 6 Jelenia Góra
2.Martyna Tyka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Aleksandra Hamkało - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Lena Niedzielska - SP 6 Jelenia Góra
5.Kornelia Juszczak - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Zuzanna Ochlik - Kowary
7.Kalina Jezierska - Sosnówka
8.Daria Jarosz - Jelenia Góra

Klasyfikacja chłopców
1. Oskar Kapica - SP 6 Jelenia Góra
2 Dominik Budzyński - SP 6 Jelenia Góra
3. Łukasz Kozyra - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Przemysław Kochan - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Szymon Gil - SP 2 Jelenie Góra
6. Mateusz Majerski - SP 6 Jelenia Góra
7. Tymoteusz Biełajew - SP 11 Jelenia Góra
8. Dawid Korzeniowski - SP 6 Jelenia Góra
9. Gabriel Szpala - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
10.Michał Cieszkowski - SP 6 Jelenia Góra
11.Maksym Konieczko - Jelenia Góra
12.Adam Konieczko - Jelenia Góra
13. Emil Nowakowski - SP 1 Szklarska Poręba
14.Marceli Jezierski - Sosnówka
15.Ksawery Finowski - Jelenia Góra
16. Alan Rudowski - Jelenia Góra
17. Gabryś Wiśniewski - Jelenia Góra

Dystans 300 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Anna Klatka - SP 4 Lubań
2.Julia Wekłyk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Angelika Domarecka - UKN 15 Jelenia Góra
4.Aleksandra Guzowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Oliwia Zelek - UKN 15 Jelenia Góra
6.Aleksandra Raźny - SP 6 Jelenia Góra
7.Paulina Szyller - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
8.Marta Marchewka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
9.Gabriela Biegańska - TS REGLE Szklarska Poręba
10.Oliwia Nowakowska - SP 1 Szklarska Poręba
11.Wiktoria Niedośpiał - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
12.Michelle Dechavanel - SP 6 Jelenia Góra
13.Karolina Sobucka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1.Jan Raizer - UKN 15 Jelenia Góra
2.Piotr Chwieduk - SP 6 Jelenia Góra
3.Marceli Krzywy - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Kajetan Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Ksawery Potaczek - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Aleksander Wilk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Aleksander Golej - SP 6 Jelenia Góra
8.Jakub Konieczko - SP 6 Jelenia Góra
9.Oliwier Dechavanel - SP 6 Jelenia Góra

Dystans 550 m

Klasyfikacja dziewcząt
1. Dominika Kulczewska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Nikola Garlińska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Zuzanna Wesołowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Julia Lachowicz - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1. Eliasz Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Mateusz Budzyński - SP 6 Jelenia Góra
2. Patry Szmit - SP Ścięgny
3. Oskar Finowski - UKN 15 Jelenia Góra
4. Jakub Kowalski - Staniszów
5. Mateusz Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 1100 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Klaudia Dusznik - Gimnazjum Jeżów Sudecki
2.Karolina Guzowska - Gimnazjum Jeżów Sudecki

Klasyfikacja chłopców
1.Lukasz Klatka - Gimnazjum nr 2 Lubań
2.Rafał Kwiatkowski - Gimnazjum nr 3 Jelenia Góra
3.Konrad Gruszczyński - Gimnazjum nr 1 Jelenia Góra

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet
1 Dominika Jarosz 45’37 KI-1
2 Monika Judka 48’58 KI-2
3 Dagmara Owczarek 50’26 KII-1
4 Anna Kujawińska 50’35 KI-3
5 Magdalena Dul 52’28 KI-4
6 Anna Gałek 52’43 KI-5
7 Anna Świerk 55’12 KII-2
8 Sylwia Drak 55'57 KI-6
9 Anna Mędoń 56’41 KII-3
10 Dominika Wyleżoł 60’11 KI-7
11 Zenobia Kubielewicz 61'10 KII-4
12 Katarzyna Herzberg 61'55 KII-5
13 Nicola Trzepizur 63’53 KI-8
14 Anna Toczyńska 65'05 KI-9
15 Genowefa Nowakowska 68'27 KIII-1
16 Elżbieta Toczyńska 71'43 KIII-2

Klasyfikacja K16-34 kobiet (KI)
1 Dominika Jarosz 45’37 KI-1
2 Monika Judka 48’58 KI-2
3 Anna Kujawińska 50’35 KI-3
4 Magdalena Dul 52’28 KI-4
5 Anna Gałek 52’43 KI-5
6 Sylwia Drak 55'57 KI-6
7 Dominika Wyleżoł 60’11 KI-7
8 Nicola Trzepizur 63’53 KI-8
9 Anna Toczyńska 65'05 KI-9
10 Justyna Pomarańska - -

Klasyfikacja K35-58- kobiet(KII)
1 Dagmara Owczarek 50’26 KII-1
2 Anna Świerk 55’12 KII-2
3 Anna Mędoń 56’41 KII-3
4 Zenobia Kubielewicz 61'10 KII-4
5 Katarzyna Herzberg 61'55 KII-5

Klasyfikacja K59- kobiet (KIII)
1 Genowefa Nowakowska 68'27 KIII-1
2 Elżbieta Toczyńska 71'43 KIII-2

Klasyfikacja ogólna mężczyzn
1. Łukasz Kondratowicz 36’37 MII-1
2 Piotr Holly 36'52 MII-2
3 Jacek Jolibski 36'55 MI-1
4 Dawid Hartleb 39'12 MI-2
5 Andrzej Rydz 40'06 MIII-1
6 Jacek Baranowski 40'27 MII-3
7 Artur Gutaj 40’31 MII-4
8 Piotr Pęcherz 41'12 MII-5
9 Jacek Nastałek 41'32 MII-6
10 Mariusz Lerian 41'49 MII-7
11 Adam Rusnarczyk 41'52 MI-3
12 Mariusz Moczarski 42'25 MIII-2
13 Bogumił Miechur 42'31 MII-8
14 Bartłomiej Kowalski 43'09 MIII-3
15 Radosław Jezierski 44'34 MII-9
16 Mariusz Kwiatkowski 45’06 MIV-1
17 Seweryn Popławski 45'17 MI-4
18 Tomasz Krzysztof 45'35 MIII-4
19 Andrzej Klatka 46’08 MIII-5
20 Ryszard Gil 46’09 MIII-6
21 Przemysław Jesiniok 47'02 MI-5
22 Marek Herzberg 47'12 MIII-7
23 Piotr Baranowski 47'31 MI-6
24 Zbigniew Kogut 48’16 MV-1
25 Krzysztof Regner 49'45 MIII-8
26 Andrzej Kubielewicz 49'54 MIV-2
27 Paweł Jutka 49'58 MII-10
28 Dariusz Listwan 50'21 MIII-9
29 Wiesław Dul 50’52 MV-2
30 Marek Horodyski 53'17 MII-11
31 Jan Kruszewski 53'20 MV-3
32 Daniel Jarosz 54'11 MII-12
33 Andrzej Popławski 54’58 MIV-3
34 Stanisław Świerk 58’25 MIV-4
35 Bartosz Welke 59'47 MI-7
36 Wojciech Płowiński 60'11 MI-8
37 Stanisław Mroziński 60'36 MVI-1
38 Ryszard Nowakowski 67’14 MV-4

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn(MI)
1 Jacek Jolibski 36'55 MI-1
2 Dawid Hartleb 39'12 MI-2
3 Adam Rusnarczyk 41'52 MI-3
4 Seweryn Popławski 45'17 MI-4
5 Przemysław Jesiniok 47'02 MI-5
6 Piotr Baranowski 47'31 MI-6
7 Bartosz Welke 59'47 MI-7
8 Wojciech Płowiński 60'11 MI-8

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn(MII)
1. Łukasz Kondratowicz 36’37 MII-1
2 Piotr Holly 36'52 MII-2
3 Jacek Baranowski 40'27 MII-3
4 Artur Gutaj 40’31 MII-4
5 Piotr Pęcherz 41'12 MII-5
6 Jacek Nastałek 41'32 MII-6
7 Mariusz Lerian 41'49 MII-7
8 Bogumił Miechur 42'31 MII-8
9 Radosław Jezierski 44'34 MII-9
10 Paweł Jutka 49'58 MII-10
11 Marek Horodyski 53'17 MII-11
12 Daniel Jarosz 54'11 MII-12
13 Marcin Owczarek - -

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn(MIII)
1 Andrzej Rydz 40'06 MIII-1
2 Mariusz Moczarski 42'25 MIII-2
3 Bartłomiej Kowalski 43'09 MIII-3
4 Tomasz Krzysztof 45'35 MIII-4
5 Andrzej Klatka 46’08 MIII-5
6 Ryszard Gil 46’09 MIII-6
7 Marek Herzberg 47'12 MIII-7
8 Krzysztof Regner 49'45 MIII-8
9 Dariusz Listwan 50'21 MIII-9

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn (MIV)
1 Mariusz Kwiatkowski 45’06 MIV-1
2 Andrzej Kubielewicz 49'54 MIV-2
3 Andrzej Popławski 54’58 MIV-3
4 Stanisław Świerk 58’25 MIV-4

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn (MV)
1 Zbigniew Kogut 48’16 MV-1
2 Wiesław Dul 50’52 MV-2
3 Jan Kruszewski 53'20 MV-3
4 Ryszard Nowakowski 67’14 MV-4

Klasyfikacja M70- mężczyzn (MVI)
1 Stanisław Mroziński 60'36 MVI-1

Pierwsza szóstka w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymała puchary oraz nagrody rzeczowe. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali medale. Nagrodę specjalną (puchar) otrzymała Elżbieta Toczyńska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~gosc211 26-09-2014 21:59
super zawody ,bardzo trudne przez błotko gratulacje dla uczestników!
~tom 26-09-2014 22:03
Brawa dla dzieci. Dawno nie.widziałem tylu dzieci.... Następny bieg w Lubawce.....Zapraszamy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group