Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 9430
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne zajęcia dla dzieci w FERIE

Poniedziałek, 28 stycznia 2019, 9:39
Aktualizacja: Środa, 30 stycznia 2019, 12:25
Autor: NR
Jelenia Góra: Bezpłatne zajęcia dla dzieci w FERIE
Fot. NR
Moc atrakcji czeka w czasie ferii na dzieci w galerii Nowy Rynek. Bezpłatne warsztaty, zajęcia edukacyjne, taneczne i plastyczne, gry, układanie puzzli oraz możliwość bezpłatnej zabawy w Fun Parku. Sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) przez sześć godzin dziennie dzieci mogą ciekawie spędzić czas świetnie się bawiąc.

Zaplanowane animacje rozpoczynają się o godzinie 11.00 w Fun Parku (I piętro tuż obok schodów ruchomych, windy oraz sklepów Mohito i New Yorker), gdzie przez godzinę dzieci mogą za darmo korzystać ze wszystkich atrakcji największej w regionie strefy rozrywki dla dzieci i młodzieży. Czeka na nie m.in. dwupoziomowa konstrukcja ze zjeżdżalniami, labiryntami i trampoliną oraz basenem wypełnionym piłeczkami. Mogą się również bawić grając na automatach: bujakach, symulatorach jazdy, air hockey, itp.

Po godzinie szaleństw w Fun Parku wszystkie dzieci uczestniczące w zorganizowanych przez galerię Nowy Rynek zajęciach będą zaproszone do znajdującej się na I piętrze Strefy Kobiet gdzie będzie na nie czekało drugie śniadanie.

Kolejne dwie godziny wypełnią im m.in. gry i zabawy z Rynusiem i animatorami. Spędzając aktywnie czas dzieci nie tylko będą miały odskocznię od nauki i codzienności. Będą mogły ćwiczyć kreatywność bawiąc się ciastoliną, spostrzegawczość podczas układania puzzli czy umiejętności komunikacyjne grając w różnego rodzaju gry planszowe.

Na każdy dzień tygodnia zaplanowano również ciekawe warsztaty: konstruktorskie, produkcji slim’ów, plastyczne, taneczne oraz dzień, w którym będą mogły przeprowadzać bezpieczne eksperymenty. W trakcie akcji Ferie Zimowe w Nowym Rynku dzieci pozostają pod opieką rodziców lub dorosłych opiekunów, z którymi przyszły.

Zajęcia kończą się o godzinie 17.00, a szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie z aktualnościami galerii Nowy Rynek (www.nowy-rynek.pl).

Zapowiada się fantastyczna zabawa, a to wszystko całkowicie a darmo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
269
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
26%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group