Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7514
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Będą promować swoją przyszłość

Sobota, 7 marca 2015, 7:41
Aktualizacja: 12:44
Autor: Angela/ UM
Jelenia Góra: Będą promować swoją przyszłość
Fot. UM
Gra Miejska pt. „Programuję swoją przyszłość Jelenia Góra…enter” odbędzie się 27 marca o godz. 10.00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. To impreza promująca szkoły ponadgimnazjalne i ich ofertę edukacyjną skierowaną do gimnazjalistów klas III z Jeleniej Góry oraz okolic.

W ten nietypowy sposób, poprzez zabawę z rebusami i zagadkami, młodzież zapozna się z różnorodną ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, zwłaszcza szkół zawodowych. Drużyny 2-4 osobowe odwiedzą 9 wyznaczonych punktów, które będą ukryte pod postacią rebusów. Po dotarciu na miejsce drużyna wykona zadanie przygotowane przez daną szkołę.

Celem uczestników gry będzie przejście wybranej trasy, rozwiązanie zadań i zebranie jak największej liczby punktów w czasie trwania gry, tj. w ciągu trzech godzin.

Zasady zgłaszania drużyn oraz szczegóły gry określa regulamin zamieszczony na stronie internetowej Miasta Jelenia Góra: www.jeleniagora.pl oraz na www.edukacja.jeleniagora.pl.

- Gimnazjaliści, którzy nie będą brali bezpośredniego udziału w grze, będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, które będą się prezentowały na stoiskach zlokalizowanych na Placu Ratuszowym. Młodzież będzie mogła również skorzystać z pomocy doradców zawodowych. Całą imprezę uświetnią występy młodych artystów ze szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zachęcamy do udziału w naszej zabawie i zgłaszania drużyn. Gimnazjalisto, pomożemy Ci w podjęciu ważnej, życiowej decyzji, jaką jest wybór szkoły ponadgimnazjalnej i przyszłego zawodu – zachęcają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group