Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 8033
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bardzo dziurawo na środku skrzyżowania

Sobota, 30 kwietnia 2011, 7:53
Aktualizacja: 7:54
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Bardzo dziurawo na środku skrzyżowania
Fot. Agrafka
Dwa metry długości, 51 centymetrów szerokości i cztery centymetry głębokości. Takie wymiary ma ubytek w pękniętej nawierzchni jezdni na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury na wysokości hipermarketu Carrefour.

Osiedlowe ulice wciąż są pełne dziur i mimo że zima już dawno jest tylko wspomnieniem, drogowcy nie nadążają z łataniem pokiereszowanych nawierzchni, na których można poważnie uszkodzić samochód.

Jedna z bardziej „imponujących” wyrw znajduje się na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury na wysokości marketu Carrefour. Powstała już kilka miesięcy temu, a do tej pory nie została nawet zabezpieczona.

- Mamy plan według którego naprawiamy systematycznie ulice Jeleniej Góry, natomiast jeśli otrzymujemy zgłoszenie o znacznym ubytku w jezdni, który zagraża ruchu samochodowemu lub może poważnie uszkodzić pojazdy, wtedy od razu zabezpieczamy taką dziurę – poinformował Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze, który zapewnił, że wyśle ekipę i ta naprawi uszkodzoną jezdnię.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group