Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 12070
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bank PKO świętował przenosiny

Piątek, 15 listopada 2013, 10:10
Aktualizacja: 10:39
Autor: Angela
Jelenia Góra: Bank PKO świętował przenosiny
Fot. Angela
Po 60–latach funkcjonowania przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze, bank PKO BP przeniósł się na Zabobrze na ul. Różyckiego 6. Wczoraj (14.11) oficjalnie otwarto nową placówkę, w której pokrojono wielki tort na 60–lecie istnienia banku w stolicy Karkonoszy. Wśród gości były glosy, że wyprowadzenie placówki z centrum nie było najlepszym pomysłem.

Zdaniem wielu klientów przeniesienie banku na Zabobrze jest bardzo kłopotliwe. - Przeniesienie placówki z centrum na Zabobrze uważam za nieporozumienie. To obniża prestiż placówki i utrudnia wielu klientom życie - mówi pani Alicja, która z usług jeleniogórskiego Banku PKO BP korzysta od ponad 20 lat.

W tym tonie przed otwarciem wypowiadał się również prezydent Marcin Zawiła oraz posłanka Zofia Czernow, która podczas wręczania kwiatów zwróciła się z prośbą do dyrekcji banku o ponowne przemyślenie sprawy.

- Długo zastanawialiśmy się nad zmianą siedziby, ale przy podjęciu decyzji wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim brak barier architektonicznych w budynku, a poza tym bardzo wielu naszych klientów przychodziło do centrum z Różyckiego – tłumaczył Artur Suchewicz, dyrektor I oddziału PKO Banku Polskiego w Jeleniej Górze.

– Dla tych klientów, którzy byli w centrum otworzyliśmy w styczniu br. placówkę przy ul. Wyszyńskiego 56, gdzie na razie jest duży ruch, ale niebawem się to ustabilizuje. Tutaj naszym klientom zaproponujemy zupełnie nową jakość naszych usług. W porównaniu do poprzedniej siedziby nie mamy barier architektonicznych, są windy dla osób niepełnosprawnych, komfortowe warunki oczekiwania w kolejce, system kolejkowy i najnowocześniejsze produkty. Na początek będą cztery stanowiska kasjerskie i cztery stanowiska doradców, ale później najprawdopodobniej zwiększymy ich liczbę i zrobimy stanowiska uniwersalne, co skróci klientom czas oczekiwania. Zachęcamy naszych klientów do korzystania z urządzeń elektronicznych, bo teraz mamy całodobowe centrum samoobsługowe: wpłatomat, bankomat i wrzutnię nocną - wymieniał dyrektor.

Zapewniał też, że przy ul. Bankowej pozostanie bankomat i przypomniał o czterech innych oddziałach banku: w Cieplicach przy przystanku „Pod Koroną”, w Centrum Handlowym Echo na Zabobrzu (Real) oraz przy Różyckiego 6.

Podczas uroczystości bank nagrodził dwie jeleniogórskie szkoły, które najaktywniej korzystają ze Szkolnej Kasy Oszczędnościowej. Dyplomy i gratulacje odebrały szkoły podstawowe: „Dwójka” i „Ósemka”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (82)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pójdziesz głosować w wyborach 15.10?

Oddanych
głosów
1083
Tak
88%
Nie
8%
To zależy od pogody
5%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Wiadomości z miasta
spotkanie online 2.10.2023
 
Aktualności
Koszulki dla piesków
 
Aktualności
Otworzyli 3 % S3
 
Aktualności
Festiwal w Cieplicach – ludzie wracają do domów
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group