Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8429
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubomierz: Autem do pizzerii po... automat do gier

Piątek, 11 grudnia 2009, 17:40
Aktualizacja: 17:47
Autor: KAM
Lubomierz: Autem do pizzerii po... automat do gier
Fot. KPP
Około godziny czwartej nad ranem w Lubomierzu nieznani sprawcy wjechali do jednej z pizzerii samochodem i ukradli z niej automat do gier. Chociaż całe zdarzenie miało miejsce w komediowym miasteczku, nic wspólnego z komedią nie miało. Było to włamanie z kradzieżą. Obecnie policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji z pizzerii nie zginęło nic oprócz automatu do gier hazardowych. Maszyna była dzierżawiona od jednej z lokalnych firm, która zajmuje się zaopatrywaniem sklepów i barów w te urządzenia.

- Prowadzimy obecnie bardzo intensywne czynności w tej sprawie. Pracujemy cały czas nad ustaleniem sprawców. Sprawdzamy monitoring miejski, który potwierdzi czy sprawcy faktycznie wjechali do lokalu samochodem – mówi oficer prasowy lwóweckiej policji asp. szt. Marek Madeksza.

Lubomierzanie, którzy mieszkają nieopodal pizzerii twierdzą, że słyszeli nad ranem jak ktoś szarżował samochodem i odjeżdżał z piskiem opon oraz dźwięk tłuczonego szkła z witryny sklepowej. Właściciele lokalu straty wycenili wstępnie na około 6 tysięcy złotych. Nie wiadomo, ile utargu znajdowało się w maszynie.

- Prosimy każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, a które mogą pomóc w zatrzymaniu sprawców o kontakt z policją we Lwówku Śląskim pod numerem telefonu oficera dyżurnego 075 64 67 200 lub też z najbliższą jednostką policji. Gwarantujemy pełną anonimowość – mówi Marek Madeksza.

Niewykluczone, że w regionie grasuje szajka złodziei, którzy włamują się do lokali, aby ukraść automaty do gier. Podobne zdarzenie miało miejsce w Bolkowie. Policjanci z Lwówka już powiadomili sąsiednie jednostki policji, aby zweryfikować tę informację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group