Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 7926
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ale jaja... Bella Mafia

Piątek, 2 lutego 2018, 13:19
Aktualizacja: 13:58
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ale jaja... Bella Mafia
Fot. Przemek Kaczałko
Seniorzy z Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku po raz kolejny wprowadzili w wyśmienity nastrój publiczność zgromadzoną w Jeleniogórskim Centrum Kultury. W czwartek i piątek (1–2.02) Bella Mafia prezentuje program po części znany swoim sympatykom, ale też z premierowymi skeczami.

W programie pt. „Ale jaja” uniwersyteccy seniorzy zaprezentowali szereg życiowych anegdot, okraszonych zabawnym wątkiem – jak zwykle zachwycili publiczność, która tak bardzo dopisuje, że bilety zawsze są wyprzedane długo przed premierą. - Nie wiem jak się te wieści rozchodzą, bo jeszcze przed wywieszeniem plakatów bilety praktycznie się rozeszły - nie kryła zadowolenia Janina Peikert z Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Była to kompilacja numerów nowych i starszych, ponieważ kabaret wraca po trudnym okresie (ze względów zdrowotnych) - wyjaśnia Janina Peikert. Zgodnie z tytułem spotkania, publiczność pękała ze śmiechu i bawiła się doskonale. Jak podkreśla organizatorka, seniorzy występujący na scenie mają "to coś" i czują swoją rolę.

Artyści przygotowują się już do właściwej premiery, która będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Na scenie zaprezentowali się: Bogusława Bratasz, Hanna Panasiuk, Krystyna Szpala, Katarzyna Pietuszko, Jan Smolira, Andrzej Dudziak, Mieczysław Kapuściński i Zdzisław Ornaf. O oprawę muzyczną zadbał Grzegorz Wadowski, a zajęcia teatralne z seniorami prowadzone są pd nadzorem artystycznym Jacka Grondowego. Oklaskiwał ich komplet publiczności, co jasno wskazuje, że jeleniogórscy seniorzy również są "głodni" rozrywki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group