Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7243
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Agnieszka Kocela: Gra z orzełkiem na piersi to spełnienie moich marzeń

Piątek, 6 maja 2011, 0:01
Aktualizacja: Piątek, 6 maja 2011, 16:11
Autor: red.
Polska: Agnieszka Kocela: Gra z orzełkiem na piersi to spełnienie moich marzeń
Fot. archiwum
Szczypiornistka KPR–u Jelenia Góra ponownie została wytypowana przez trenera kadry Kima Rasmussena do szerokiego składu reprezentacji na play–offy o awans do Mistrzostw Świata kobiet 2011 w Brazylii.

Wychowanka naszego klubu wykorzystała szanse na zgrupowaniu kadry w Turcji, w trakcie którego zaliczyła bardzo dobre występy przeciwko Wielkiej Brytanii, Turcji i Islandii.

- Gra z orzełkiem na piersi, to rzeczywiście spełnienie moich marzeń, ale na tym się nie kończy, chciałabym reprezentować nasz kraj na wielkich sportowych imprezach. Atmosfera w kadrze jest bardzo dobra, w składzie są zawodniczki doświadczone, które od lat reprezentują Polskę w tej dyscyplinie i zawodniczki młode które dopiero zaczynają swoja przygodę z reprezentacją, myślę ze to idealne połączenie które będzie procentować w przyszłości - wyznała młoda jeleniogórzanka Agnieszka Kocela.

Reprezentacja Polski zagra o udział w mistrzostwach z Dunkami. Pierwsze spotkanie przeciwko rodaczkom naszego trenera odbędzie się 4 czerwca w Elblągu, rewanż osiem dni później w duńskim Randers. Bilety na spotkanie w Elblągu są już w sprzedaży, można je nabyć za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.pl. Ceny wejściówek to 10 zł. (ulgowe) i 20 zł. (normalne), dostępne są także karnety rodzinne i grupowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group