Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 2096
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Abstrakcyjnie i w kapeluszach

Czwartek, 2 czerwca 2011, 9:48
Aktualizacja: 9:49
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Abstrakcyjnie i w kapeluszach
Fot. Agrafka
Wczoraj w Hotelu „Pod Różami” w Cieplicach odbył się wernisaż wystawy obrazów Małgorzaty Bączek, na której – w dniu swoich urodzin – zaprezentowała głównie odrealnione autoportrety. Wystawę można podziwiać do 1 lipca.

Przedstawicielki płci pięknej przybyły na wernisaż ubrane w fantazyjne kapelusze. Takie nakrycie głowy miała również autorka prac.

- Moja wystawa to zbiór obrazów nie do końca rzeczywistych, dosyć abstrakcyjnych, głównie są to moje autoportrety przefiltrowane przez to co widzę, to jak odczuwam i odbieram innych ludzi. Są to obrazy olejne malowane na deskach. Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy, natomiast z zamiłowania jestem wykonawcą różnorodnych sztuk m.in. malarstwa. Dzisiejsza wystawa jest dla mnie debiutem. Jest dzieło, jest odbiorca i emocje temu towarzyszące, więc jestem bardzo zadowolona – powiedziała Małgorzata Bączek.

Małgorzata Bączek interesuje się także malarstwem akrylowym. Nie rozstaje się również z aparatem, gdyż fotografika również jest jej pasją. Ma już na swoim koncie dwie wystawy fotograficzne: „Mistrz i Małgorzata” oraz „Zima”. Autorka ma już w planach kolejne wernisaże, w których zaskoczy swych odbiorców nie tylko różnorodnością barw i kształtów, ale również ciekawym motywem przewodnim podczas wernisażu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group