Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8694
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 13 grudnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 14 grudnia 2006, 13:08
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KARPACZ
Procenty w plastiku </b>
62 litry alkoholu bez wymaganych znaków akcyzy znalazła policja na terenie hurtowni przy ulicy Wielkopolskiej. Właściciel placówki przetrzymywał wyroby spirytusowe w plastikowych butelkach z etykietami „rozcieńczalnik”. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Stróże prawa prowadzą postępowanie w tej sprawie.

<b> JELENIA GÓRA
Kablarz w potrzasku </b>
Policja z Cieplic ustaliła i zatrzymała 18-letniego jeleniogórzanina. Jest on sprawcą dwukrotnej kradzieży kabla telefonicznego. Zabrał go po wycięciu ze studzienek kanalizacyjnych na szkodę jednej z firm telekomunikacyjnych. Wartość łupu to około 500 złotych. Znacznie więcej kosztowało naprawianie uszkodzeń i brak łączności telefonicznej i internetowej abonentów.

<b> JELENIA GÓRA
Oszust w banku </b>
7.400 złotych kredytu w gotówce usiłował wyłudzić z jednego z banków w Jeleniej Górze 24-letni mieszkaniec Głębocka. Posłużył się w tym celu sfałszowanymi zaświadczeniami o zatrudnieniu i zarobkach. Sprawcę zamknięto w „policyjnym areszcie”.

<b> JELENIA GÓRA
Dwa miesiące w celi </b>
Tyle czasu w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze spędzi 25-latek z Komarna, który w październiku w jednym ze sklepów usiłował ukraść 500 złotych z kasy fiskalnej. Wykorzystał chwilową nieuwagę kasjerki i zabrał pieniądze. Kobieta szybko zorientowała się, w czym rzecz i po szamotaninie odebrała łup rabusiowi. Decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu podjął Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group