Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6231
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 11 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Miłośnicy narkotyków </b>
Policjanci zatrzymali przy ulicy Sobieskiego 52 letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który miał przy sobie środek odurzający w postaci czterech działek polskiej heroiny. Z kolei przy ulicy Wiejskiej w ręce policji wpadł 30-latek, u którego znaleziono marihuanę. Obydwu panów osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> PIECHOWICE
Kradzież dla sztuki? </b>
Dziesięć sztalug malarskich ukradł 51-letni mieszkaniec Piechowic z tamtejszego ośrodka kultury, który mieści się przy ulicy Żymierskiego. Dziewięć sztalug udało się odzyskać. Co zrobił złodziej z dziesiątą, nie wiadomo.

<b> JELENIA GÓRA
Dozór za znęcanie </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał się meldować 53-latek z Jeleniej Góry, który przez prawie trzy miesiące bił i groził swojej o rok młodszej konkubinie. Czeka go sprawa karna. Za popełniony czyn może spędzić do pięciu lat w więzieniu.

<b> JELENIA GÓRA
Oszukał na stare miliony </b>
Prokurator rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 41-letniego mężczyzny zamieszkałego w. Sędziszowej. Podejrzewany jest o to, że 25 marca 1997. zrealizował na terenie województwa dolnośląskiego pięć czeków bez pokrycia na łączną kwotę 2 milionów starych zł, na szkodę jednego z banków w Jeleniej Górze.

<b> REGION
Po drinku za kierownicę </b>
Policjanci z Karpacza zatrzymali 31-letniego mieszkańca Kowar, który pomimo zakazu sądowego kierował samochodem marki Opel. W dodatku mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Ponadto policjanci ujawnili nietrzeźwego kierowcę na ulicy Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze. Patrol drogówki złapał też rowerzystów, którzy po spożyciu alkoholu jechali rowerem ulicami Wincentego Pola, Wodną, Wiejską i Grunwaldzką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group