Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9627
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 20 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Komórkowy oszust </b>
Fałszywym zaświadczeniem o zatrudnieniu posłużył się w jednym z salonów telefonii komórkowej 54-letni mieszkaniec Kowar. Na podstawie trefnego dokumentu usiłował wyłudzić telefon o wartości 90 złotych oraz abonament. Pracownik salonu był czujny i zweryfikował zaświadczenie, które okazało się podrobione. Sprawcę po penetracji terenu złapał patrol policji. Oszust został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

<b> KARPACZ
Przekupstwo po kielichu </b>
Sześćset złotych łapówki chciał wręczyć policjantom 47-letni mieszkaniec Karpacza zatrzymany, kiedy w stanie nietrzeźwym prowadził ulicą Konstytucji 3 Maja samochód marki Volkswagen Passat. Kierujący miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci „daniny” w zamian za odstąpienie od czynności służbowych nie przyjęli. Sprawca trafił do izby zatrzymań. Przed sądem odpowie nie tylko za jazdę na dwóch gazach, lecz także za próbę przekupstwa funkcjonariuszy. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b> REGION
Trunkowi pod dozorem </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał meldować się mieszkaniec Kromnowa, który w minioną niedzielę jechał w stanie nietrzeźwym na rowerze. To nie była jego pierwsza wpadka. Wcześniej sąd zakazał cykliście kierowania rowerami za podobny występek.
Podobnie środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego został zastosowany wobec 30-latka z Lubawki, który w stanie nietrzeźwym w niedzielę prowadził opla astrę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group