Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 8229
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 27 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:29
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Uwaga na oszustki </b>
Dwie nieznane kobiety podające się za pracownice opieki społecznej zapukały do mieszkania 74-letniej kobiety przy ulicy Cieplickiej. Wykorzystując nieuwagę lokatorki ukradły jej 500 złotych i uciekły. Oszustek poszukuje policja.

<b>JELENIA GÓRA
Diler do celi </b>
Mieszkaniec stolicy Karkonoszy, którego podejrzewa się o to, że uczestniczył w obrocie blisko 350 kg słomy makowej oraz posiadał prawie 100 kg tego towaru w garażu, trafił do aresztu. Policja znalazła u przestępcy także odczynniki potrzebne do wyrobu narkotyku.

<b>JELENIA GÓRA
Damski bokser </b>
Jak ustalili policjanci, od stycznia tego roku do 23 lutego mieszkaniec miasta znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Podczas awantury domowej bił kobietę i kopał po całym ciele. Za swój czyn trafił do aresztu śledczego. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Recydywista w akcji </b>
O kradzież kilku samochodów osobowych w Jeleniej Górze i okolicach podejrzewany jest 34-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy. Ponieważ wcześniej już odpowiadał za takie czyny przed sądem, został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

<b>JELENIA GÓRA
Po kielichu za kierownicą </b>
Tysiąc złotych grzywny i 200 zł kosztów postępowania sądowego musiał zapłacić obywatel Niemiec. Powód? Napił się alkoholu, prowadził samochód i spowodował kolizję drogową.

<b> KOWARY
Narkotyki w aucie </b>
20-letni kowarzanin oraz o rok młodszy mieszkaniec Mysłakowic przewozili w samochodzie kilka działek marihuany oraz amfetaminy. Wpadli podczas kontroli drogowej. Okazało się, że 20-latek przechowywał w mieszkaniu kilkadziesiąt działek marihuany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
120
Tak, to odpowiedzialna praca
17%
Dostają trochę za dużo
18%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
33%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group