Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7501
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 Kronika policyjna

Poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Popił i potrącił </b>
45-letnia kobieta wpadła pod samochód przy ulicy Ściegiennego w Cieplicach. Auto prowadził mieszkaniec Świebodzic. Jak się okazało, zanim usiadł za kierownicą, wypił drinka. Miał 0, 52 promila alkoholu w organizmie. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Poszkodowanej, na szczęście, nie stało się nic poważnego.

<b> KOWARY
Dzieło podpalacza? </b>
Dwa samochody osobowo-dostawcze spłonęły w Kowarach. Ich właściciel ocenił wartość pojazdów na około 30 tysięcy złotych. Nie są znane przyczyny incydentu. Policja nie wyklucza, że ogień zaprószył podpalacz.

<b> REGION
Setka dla kurażu </b>
Ośmiu nietrzeźwych prowadzących pojazdy zatrzymali policjanci w trakcie minionego weekendu. Rekordzista miał 2,10 promila alkoholu w organizmie. Wszystkich za występek czeka sprawa rozpatrzona w trybie 24-godzinnym przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b> PIECHOWICE
Nie umiał przegrywać&#8230; </b>
I rozbił ekran automatu do gier zręcznościowych w jednym z lokali gastronomicznych w Piechowicach. To 33-letni mieszkaniec miasta, który w ten sposób wyładował swoją frustrację powodując straty ocenione przez właściciela urządzenia na co najmniej 1000 złotych. Wandal trafił do policyjnego aresztu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group