Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5582
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 5 powodów dla których warto kupić używany samochód

Poniedziałek, 17 czerwca 2019, 11:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 czerwca 2019, 5:40
Autor: Toyota Plus Nowakowski
Dzisiaj przedstawiamy niepodważalne dowody na to, że kupno używanego samochodu w Toyota Plus Nowakowski Jelenia Góra to gwarancja udanych zakupów. Obecnie trwa wielka wyprzedaż Corolli 2018! Do każdej z nich dealer dodatkowo ma dla kupca nowy komplet opon gratis!

Kupno używanego samochodu to w dzisiejszych czasach pełna wyzwań przygoda. Niestety
w większości przypadków również finansowa. Dlatego w trosce o Wasze portfele przedstawiamy Wam pięć najważniejszych powodów, dla których warto się skusić na zakup używanego samochodu w Toyota Plus Nowakowski Jelenia Góra.

Powód 1 - Samochód od Dealera
Toyota Nowakowski to już prawie 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej na Dolnym Śląsku. Dobra opinia wyrobiona ciężką pracą gwarantuje, że samochody, które wyjeżdżają z salonów Toyota Nowakowski są pewne i sprawdzone.

Powód 2 – Sprawdzony przebieg
Wszystkie używane samochody w gamie Toyota Plus Nowakowski Jelenia Góra posiadają pełną dokumentację. W związku z tym przebieg auta jest oryginalny i nie ma potrzeby się zastanawiać czy ktoś go „nie przekręcił”. Warto przypomnieć wszystkim pomysłowym handlarzom, iż od 1 stycznia 2019r. weszła ustawa regulująca bardzo surowo takie zachowania.

Powód 3 – Gwarancja
Kto z nas nie chce mieć gwarancji?! Wiadomo, że wszyscy! Dlatego każdy samochód od Toyota Plus Nowakowski posiada roczną gwarancję. Jeśli Twoim wyborem będzie samochód z napędem hybrydowym to ta gwarancja zwiększy się dwukrotnie!

Powód 4 – Auto w rozliczeniu
Zapewne większość z Was pomyśli „najpierw muszę sprzedać swoje obecne auto, a później się pomyśli”. Nie ma co za długo myśleć tylko warto oddać obecny samochód w rozliczeniu. Toyota Plus oceni stan Waszego auta, wycenią go i tę kwotę odejmą od kwoty zakupu używanej Toyoty od Toyota Plus. Wszystkich formalności dopełnia oczywiście Doradca. Prawda, że warto?

Powód 5 – Pełna dokumentacja
Tak jak już wspominaliśmy każdy samochód Toyota Plus posiada pełną dokumentacją, historię przeprowadzanych czynności serwisowych czy zapasowy kluczyk. Jest to bardzo duży plus i przewaga nad ofertami z samochodami z niewiadomego źródła.

Obecnie trwa Wielka Wyprzedaż Corolli z rocznika 2018! Można ją mieć już od 59.500 zł brutto, a do każdej zakupionej Toyoty Corolli otrzymamy komplet opon zimowych GRATIS!
Dostępne modele: www.toyotaplus.pl/dealer/

Toyota Plus Nowakowski Jelenia Góra
Ul. Wrocławska 99a (Maciejowa)

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group