Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 11950
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Żywy dar Milińskiego

Czwartek, 25 stycznia 2007, 0:00
Autor: rylit
Jelenia Góra: Żywy dar Milińskiego
Fot. rylit
Niecodzienną nagrodę otrzymało rodzeństwo młodych plastyków, zdobywców Grand Prix konkursu „ Cztery Pory Roku” organizowanego przez MDK „Muflon” w Sobieszowie.

To biały kucyk, który czekał przywiązany w środowy wieczór 24 stycznia przed siedzibą „Muflona”. Osobliwy prezent Kasi i Łukaszowi Mikułom, laureatom cyklicznego konkursu plastycznego „Cztery pory roku” ufundował Dariusz Miliński, artysta, którego postaci przybliżać nie trzeba.

Konkurs był przeznaczony dla najmłodszych. W każdej edycji były przyznawane nagrody i wyróżnienia za wykonane prace plastyczne. O otrzymaniu Grand Prix zdecydował całokształt pracy uczestników, zaangażowanie i wkład pracy.
Jury postanowiło przyznać tę szczególną nagrodę wspomnianemu rodzeństwu.

Wygranej Kasi i Łukaszowi pogratulowała plastyczka i animatorka konkursu Jolanta Szewczyk. Dzieci ucieszyły się z niespodziewanego i oryginalnego prezentu. – Niech będzie to zachętą dla wszystkich uczestników tegorocznej edycji „Czterech pór roku” – zachęcali wszystkich organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
641
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
13%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
32%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
50%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
 
Aktualności
Pokolenia razem na szkolnym jubileuszu
 
Aktualności
Wyjątkowy wernisaż Jeleniogórskiej Strefy Fotografii
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group