Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 11 lutego
Imieniny: Marii, Łazarza
Czytających: 12271
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zwycięstwo Orlika w strugach deszczu

Niedziela, 2 czerwca 2013, 13:30
Aktualizacja: 13:31
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Zwycięstwo Orlika w strugach deszczu
Fot. archiwum
Bardzo trudne warunki do gry towarzyszyły piłkarkom Orlika i LUKS–u Ziemia Lubińska, które w sobotę rywalizowały o punkty w III–lidze. Na stadionie przu ul. Lubańskiej po zaciętym boju zwyciężyły jeleniogórzanki 3:2.

Wynik spotkania otworzyły przyjezdne już w 7. minucie, ale to nie podłamało Orliczek, które za sprawą Fedec wyrównały stan pojedynku. Kolejne gole padły dopiero w drugiej połowie, także tym razem na prowadzenie wyszły lubinianki. Po raz kolejny charakter pokazały podopieczne trenera Stachowskiego wyrównując za sprawą Barnowskiej w 50. minucie, a 12 minut później Łabuda wyprowadziła jeleniogórzanki na prowadzenie, którego nie oddały do końcowego gwizdka. Orlik Jelenia Góra pokonał LUKS Ziemię Lubińską 3:2 i zapewnił sobie drugie miejsce na koniec rozgrywek III-ligi. Ostatni pojedynek w sezonie 2012/2013 Orliczki rozegrają 15. czerwca, u siebie z AZS-em II Wrocław.

Orlik Jelenia Góra - LUKS Ziemia Lubińska 3:2 (1:1)

Orlik: Cybulska - Kowalska, Lechman, Dyzio, Barnowska, Damasiewicz, Kwietoń, Malinowska, Curyło, Fedec, Sawicz, Strączek, Leon, Łabuda, Brommer, Zych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile pączków zamierzasz zjeść w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
362
1
38%
2-3
37%
4-5
6%
Więcej niż 5
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Paczkomaty w rękach Amerykanów
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Kryminał
Dzieci i zabójstwo nad potokiem
 
Inwestycje
Miliony na dworzec PKP w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Majestatyczna Śnieżka w obłokach chmur
 
Pomagamy
Pilchowice dla Emilki z Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group